Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Афірмації до прийому крапель Квіти Баха доктора Едварда Баха російською мовою. Рекомендації використання

Афірмації до прийому крапель Квіти Баха доктора Едварда Баха російською мовою. Рекомендації використання

Введення
Як правильно застосовувати афірмації
Техніка афірмацій
Афірмації до 38 номерами крапель «Квіти Баха»

Консультації по Квітам Баха

Введення в афірмації крапель Баха

У психології аффирмациями називають позитивні (позитивні) судження. Це установки, затвердження, висловлювання, заяви, тези, мислеформи і т. д., які повторюють для самонавіювання, концентрації уваги людини на тій чи іншій цінності. Відповідно, афірмації Цветово Баха, також відомі як формули сили Квітів Баха, являють собою короткі позитивні твердження про гармонійних станах, які пов'язують з окремими квітами Баха.

Промовляння або обдумування афірмацій покликані служити конструктивного протидії і вирішення власних конфліктів людини, можуть передати почуття впевненості. Такі твердження сприяють позитивному мисленню, яке може бути корисно для його фізичного або розумового здоров'я. Як показали дослідження в області псіхонейроіммунологіі, яка вивчає процеси взаємодії нервової системи людини і її психіки з різними відділами його імунної системи — сьогодні з наукової точки зору незаперечно, що психіка може впливати на організм, як корисне, так і шкідливе, особливо на нервову систему і імунну систему. Як показують результати епігенетики, на наші думки і почуття можуть реагувати навіть наші гени.

Афірмації використовуються, щоб впливати на себе або автоматично пропонувати бажане напрямок, з дуже давніх часів. Головним їх популяризатором в XIX столітті був французький фармацевт Еміль Куе, який наробив багато шуму своєю формулою прийняття «З кожним днем я відчуваю себе все краще і краще у всіх відносинах», а в XX столітті це звичайно Луза Хей з книгою «Зціли своє тіло» (1976), яка описала психологічні причини фізичної недуги та відповідні афірмації для встановлення нових моделей мислення.

Сучасна медицина використовує факт того, що особисте відношення має вплив на процес зцілення, наприклад, з широко відомим ефектом плацебо, при якому виникають позитивні психологічні і фізичні реакції, які не викликані конкретної ефективністю терапії або якимось засобом, але на які вплинув психосоціальний контекст лікування. Також було показано, що готовність пацієнта співпрацювати в процесі терапії, відома як комплаєнтність так само впливає на її успіх. У цьому сенсі афірмації квітів Баха прагнуть залучитися до енергетичні коливання квітів Баха і створюють у свідомості простір для впорядкованих емоційних станів.

Засновник Квіткової терапії доктор Едвард Ф. Бах, завжди підкреслював, що всі проблеми виникають із-за неправильного ставлення до життя, деструктивних думок і емоцій. З допомогою цих квіткових афірмацій увагу людини може бути спрямоване прямо на бажані результати, незалежно від того, чи ефективні квіткові есенції чи ні. До речі, якщо ви сумніваєтеся в їх ефективності, рекомендуємо познайомитися, наприклад, з цим або цим оглядом клінічних досліджень.

Часто повторюючи фрази тієї чи іншої групи, затвердження все більше і більше закріплюються в підсвідомості, і зрештою проникають в структуру особистості так глибоко, що стають частиною особистості. Оскільки квіткова терапія Баха це виправлення емоційних образ, вона може відмінно поєднуватися з аффирмациями. Вони сприяють розумовому і духовному протиставлення з власними блокуваннями, від яких хотілося б позбутися, і служать орієнтиром на цьому шляху.

Як правильно застосовувати афірмації до Квітів Баха

Афірмації — це потужний психологічний інструмент, але як і будь-яким іншим інструментом, їм потрібно вміти правильно користуватися. У цій статті ми розглянемо лише найбільш часті помилки, які виникають при їх використанні, можливо в майбутньому, ми їх опишемо більш докладно.

Найбільша проблема для новачків — це внутрішній опір. Наприклад, якщо ви стверджуєте: «Я щасливий» в той час коли вам дуже сумно, розум, природно, відкидає це твердження, тому що ваше поточне стан відображає щось ще у вашому Его. Це створює внутрішню напругу, яка робить саме те, чого ви не хочете. Ви порівнюєте цільове стан з фактичним станом і, таким чином, зосереджуєтесь на свою проблему, так що вона майже харчується і може здаватися навіть більше ніж раніше.

Ви можете обійти цю реакцію протидії, розглядаючи твердження як нейтральне, не оцінюючи і не засуджуючи його. Почніть свою практику повторення і концентрації на ньому без всяких очікувань, поки не відчуєте душевну і емоційну безтурботність, при їх вимові. І лише потім відкрийте себе якості вимовлених вами пропозицій.

Найпростіший спосіб, це поглянути на них з дитячою цікавістю: А що, якщо я буду щасливий? Що б я тоді подумав? Що б я відчував? Що б я зробив? Як би я був? Це може вас значно наблизити до мети. Якщо у вас виникають неприємні відчуття, поверніться в нейтральне положення, оскільки в конфлікті між думками і почуттями, почуття завжди перемагають.

Довіртеся силу своєї підсвідомості. Щодня повторюючи твердження, вони можуть проникнути в більш глибокі шари свідомості і працювати звідти, коли ви не замислюєтеся про них. Це схоже на водіння авто: якщо початківець водій свідомо контролює рульове управління, перемикання передач і дотримання правил дорожнього руху; то надалі ви водите машину автоматично. Це розвиток не можна форсувати, можна лише брати участь у цьому. Тому надмірне завзяття в роботі з аффирмациями — це постріл, який часто має неприємні наслідки. Цінуйте прогрес у своєму розвитку, але не тисніть на себе. Це схоже на використання самих крапель Баха — очікування негайного успіху викликає сумніви в їхній ефективності, почуття що ваші очікування не виправдаються блокує процес, з-за чого багато здаються, часто прямо перед справжнім перетворенням.

Будьте відкриті для змін. Якщо з якої-небудь причини ви не хочете відпускати своє горе, ви можете повторювати затвердження афірмацій до нескінченності, не зазнавши ні краплі щастя. У своїй роботі «Зціли себе сам» (Internet Thyself, 1931) Бах вказував, що недуга завжди приносить користь. Безумовно, він мав на увазі, що він повинен спонукати нас виправити наш курс. Проте може бути і зворотне. Можливо, ваше горе приносить вам користь, тому що вона приваблює до вас більше уваги. Деякі слабкості характеру особливо складні в цьому відношенні, тому що ви не хочете приймати їх як слабкості і розглядати їх як нормальну складову особистості. Але тоді ви боїтеся працювати з ними, тому що боїтеся, що вам доведеться відмовитися від своєї особистості.

Техніка афірмацій

Щоб афірмації допомагали вам, їм слід приділяти увагу протягом дня. Мляві дії призводять до нерішучим результатами. Краще за все не поспішати, достатньо буде свідомо вимовляти афірмації три рази в день, не відволікаючись. По можливості вирушайте в тихе місце, де вас ніхто не потурбує.

Закрийте очі і зробіть кілька глибоких вдихів. Це заспокоює розум. Розслабте напружені м'язи і залиште буденні турботи і проблеми позаду. Зосередьте свою увагу на серці і запропонуйте своїй душі співпрацювати з вами, це працює як турбо-прискорення афірмацій Квітів Баха.

Потім повільно повторюйте вибрані вами пропозиції впевненим голосом, як якщо б ви кому-то говорили: «Так, Так воно і є!». Емоційно змінюйте гучність голосу і час від часу вимовляєте проміжні пропозиції. Якщо емоційний хаос спочатку занадто великий, щоб висловити позитивні твердження, корисно починати кожне заняття з почуття вдячності. Сприятливо викликати це відчуття щоразу, тому що кожному з нас є за що бути вдячним. Це може бути дах над головою, багаторічний успіх або шанс, який дають краплі Баха і афірмації.

Свідомо завершіть сеанс кількома глибокими вдихами і присвятіть себе конкретним завданням. Крім того, вашій творчості з повторенням тверджень немає межі. Досвідчені користувачі Квітів Баха часто практикують повторення в хвилини вимушеного мовчання, у ситуаціях очікування.

Наприклад:

 • на касі в супермаркеті;
 • у пробці або громадському транспорті;
 • в очікуваннях сну, щоб позитивно вплинути на зміст сновидіння
 • з любов'ю писати затвердження, а також наклеювати позначки з пропозиціями на дзеркало у ванній або на холодильнику.

Медитації з аффирмациями квітів Баха також можуть бути дуже ефективними і приносити плоди, навіть якщо просто дивитися на них в розумі і спостерігати їх.

Якщо ви щосили намагаєтеся прислухатися до цих порад по аффирмациям Баха, запитайте себе, чому. Можливо має сенс спочатку присвятити себе поясненням причин цього, перш ніж ви почнете використовувати певні афірмації квітів Баха. Це можуть бути такі твердження, як: «Я відкритий для змін» або «Я з легкістю стикаюся зі своєю ситуацією». Ви можете бути впевнені, що гарантовано знайдете квіти Баха, які точно відповідають труднощів, з якими ви стикаєтеся у вашому житті, або при повторенні тверджень до Квітів Баха.

Афірмації до 38 номерами крапель «Квіти Баха»

Нижче описані афірмації до прийому всіх 38 квіткових есенцій доктора Баха. Для вашої зручності вони згруповані по групах у відповідності до оригінальної класифікації Едварда Ф. Баха.

Афірмації групи «Страх, неспокій і паніка»

Оригінальна назва групи на англ. мовою: Fear, Anxiety, and Panic. Кількість крапель Баха: 5 шт. Колір групи: Червоний. Докладніше про групу тут.

Афірмації Aspen (Осика)

 • Я вірю в життя.
 • Я в безпеці і захищений.
 • Моя душа веде мене у всіх відношеннях.
 • Я сповнений внутрішньою силою.
 • Я витягаю користь з мого сприйняття прекрасного.
 • Я реагую на враження від мого оточення відповідно.
 • Земля — безпечне місце для мене

На сторінку з докладним описом №2 Aspen (Осика).

Афірмації Cherry Plum (Алича)

 • Я спокійний і розслаблений.
 • Я збалансований.
 • Самоконтроль легкий для мене.
 • Я залишаюся в своєму середовищі навіть у важких ситуаціях.
 • Я просто відпустив своє внутрішнє напруження.
 • Я перебуваю на зв'язку з усіма своїми почуттями.
 • Мої думки і дії розумні і зрозумілі.
 • Мій розум чистий і впорядкований.

На сторінку з докладним описом №6 Cherry Plum (Алича).

Афірмації Mimulus (Губастік)

 • Я дію сміливо з моєю внутрішньою силою.
 • У кожній важкій ситуації я бачу можливості.
 • Я відповідаю на кожен виклик з почуттям гумору.
 • Світ — моя черепашка.
 • Я можу зробити що-небудь.

На сторінку з докладним описом №20 Mimulus (Губастік).

Афірмації Red Chestnut (Каштан Червоний)

 • Я випромінюю мир і спокій.
 • Я захищаю себе від проблем інших.
 • Я підтримую свій психічний інтервал.
 • Я очікую позитивних результатів.
 • Я посилаю спокійні думки любові нужденним.

На сторінку з докладним описом №25 Red Chestnut (Каштан Червоний).

Афірмації Rock Rose (Солнцесвет, Рок Троянда)

 • Мій дух живе в мені.
 • Я готовий до всього.
 • У мене є мужність для подолання кризи.
 • Я в контакті з притаманною мені силою.
 • Мене наповнює небесний світ.

На сторінку з докладним описом №26 Rock Rose (Солнцесвет, Рок Троянда).

Афірмації групи «Надмірна чутливість до впливам з боку чи ідей»

Оригінальна назва групи на англ. мовою: Over-sensitivity to influences and ideas. Кількість крапель Баха: 4 шт. Колір групи: Блакитний. Докладніше про групу тут.

Афірмації Agrimony (Реп'ях)

 • Я знаходжу світ у собі.
 • Я в мирі з собою.
 • Я веду себе так, якою я є насправді.
 • Я дозволяю іншим бачити мене таким, яким я є насправді.
 • Я чесний з собою та іншими. Я повідомляю про свої почуття відкрито і чесно.
 • Мені подобається моє оточення.
 • Я твердий у конфліктах.
 • Я відчуваю безумовне щастя в мені.
 • Гармонія розвивається природно.

На сторінку з докладним описом №1 Agrimony (Реп'ях).

Афірмації Centaury (Золототисячник)

 • Я отримую все, що мені необхідно.
 • Я вірний собі.
 • Я несу відповідальність за своє життя.
 • Я відстоюю свої позиції.
 • Я ціную свою силу волі.

На сторінку з докладним описом №4 Centaury (Золототисячник).

Афірмації Holly (Гостролист)

 • Я з миром в єднанні.
 • Я відкриваю своє серце іншим.
 • Я випромінюю любов, радість і щастя.
 • Я ставлюся до себе і до своїх побратимів з любов'ю.
 • Я — любов.
 • У мене є сміливість любити.
 • Я дарую всім радість, яка є в моїй душі.
 • Я роблю гарний настрій своєю звичкою.
 • Мені подобається бачити, як інші досягають успіху.
 • Мені подобається бути добрим і щедрим.
 • Я заслуговую любові інших.

На сторінку з докладним описом №15 Holly (Гостролист).

Афірмації Walnut (Волоський Горіх)

 • Я звільняюся від всіх негативних впливів.
 • Я дотримуюся свого внутрішнього керівництва.
 • Я готова до змін.
 • Я прорываюсь, щоб реалізувати свій потенціал.
 • Я цвіту.

На сторінку з докладним описом №33 Walnut (Волоський Горіх).

Афірмації групи «Надмірна турбота про благополуччя інших»

Оригінальна назва групи на англ. мовою: Insufficient interest in present circumstances. Кількість крапель Баха: 7 шт. Колір групи: Жовтий. Докладніше про групу тут.

Афірмації Beech (Бук)

 • Я створюю благополуччя.
 • Я бачу гарний у тих, хто мене оточує.
 • Я приймаю відмінності в інших.
 • Я приймаю всіх такими, які вони є.
 • Я згоден з тим, що в інших людей різні думки.
 • Різні погляди збагачують моє життя.
 • Мені легко терпіти.
 • Я сповнений співчуття до людей зі свого оточення.
 • Я формулюю свою критику ввічливо і конструктивно.
 • Я в першу чергу бачу доброчесність у кожної людини.
 • Я дружелюбний, ніжний і добрий до себе.

На сторінку з докладним описом №3 Beech (Бук).

Афірмації Chicory (Цикорій)

 • Я люблю безумовною любов'ю.
 • Я беззастережно люблю тих, хто мене оточує.
 • Я віддаю заради чистої радості віддавати.
 • Я даю без думки про повернення.
 • Я даю собі любов, яку хочу.
 • Я поважаю свободу і незалежність інших.
 • Моє благополуччя не залежить від любові інших.
 • Я гідний загальної любові.
 • Мене люблять таким, яким я є.
 • У мене є все необхідне мені увагу.
 • Я відчуваю всередині себе спокій і любов.

На сторінку з докладним описом №8 Chicory (Цикорій).

Афірмації Rock Water (Скельна вода)

 • Я пливу у власному, природному для мене ритмі.
 • Я завжди залишаюся розслабленим.
 • Я пристосовуюся і дуже гнучкий.
 • Я добре за собою доглядаю.
 • Я насолоджуюся радощами життя.
 • Я в потоці, спонтанний і відкритий новому.

На сторінку з докладним описом №27 Rock Water (Скельна вода).

Афірмації Vervain (Вербена)

 • Я вірю в силу свого прикладу.
 • Я поважаю права інших.
 • Я довіряю собі так само, як довіряю іншим.
 • Я закликаю інших стати сильними і могутніми.
 • Я чутливий щедрий.
 • Я перебуваю в контакті зі своїм внутрішнім Я.
 • Я повний ентузіазму, але не сліпий.
 • Я сповнений рішучості, але не непохитний.

На сторінку з докладним описом №31 Vervain (Вербена).

Афірмації Vine (Виноградна лоза)

 • Я вмію терпіти.
 • Я поважаю індивідуальність інших.
 • Я впливаю на інших силою мого прикладу.
 • Я гармонизирую свою волю з Вселенською волею.
 • Я впливаю на інших силою мого прикладу.
 • Я поважаю інших і йду своїм шляхом на благо всіх.

На сторінку з докладним описом №32 Vine (Виноградна лоза).

Афірмації групи «Недостатній інтерес до сьогодення»

Оригінальна назва групи на англ. мовою: Insufficient interest in present circumstances. Кількість крапель Баха: 7 шт. Колір групи: Жовтий. Докладніше про групу тут.

Chestnut Bud (Нирка Каштана)

 • Я готовий вчитися на своїх помилках.
 • Мені подобається вчитися і отримувати нові знання.
 • Вчитися легко для мене.
 • Я уважний до того, що є.
 • Я маю справу з моїм досвідом.
 • Кожен досвід є цінним навчанням для мене.
 • Я продовжую розвиватися свідомо.

На сторінку з докладним описом №7 Chestnut Bud (Нирка Каштана)

Clematis (Ломиніс)

 • Я повністю присутній тут і зараз.
 • Я повністю з собою.
 • Я захоплений реальним життям.
 • Мій розум чистий і прокинувся.
 • У мене міцна опора в житті.
 • Я в активній боротьбі за реалізацію своєї мрії.
 • Я використовую свою творчість для мого найвищого і кращого блага.

На сторінку з докладним описом №9 Clematis (Ломиніс)

Honeysuckle (Жимолость)

 • Я у світі зі своїм минулим.
 • Я приймаю, що минуле пройшло.
 • Прекрасні моменти минулого дають мені сили для цього.
 • Мені подобається тут і зараз.
 • Я дивлюся в майбутнє.
 • Кожен новий день — це новий початок.
 • Я дозволяю собі бути краще сьогодні, ніж вчора.

На сторінку з докладним описом №16 Honeysuckle (Жимолость)

Mustard (Гірчиця)

 • Я щасливий
 • Безтурботний спокій наводнює моє єство.
 • Я бачу світло в кінці тунелю.
 • Моє щастя не залежить від моїх обставин.
 • Моя смуток — це трамплін для ще більшої радості.
 • Я приймаю свідоме рішення, що все може знову піти в гору.
 • Я відчуваю щастя поза моїх думок і почуттів.

На сторінку з докладним описом №21 Mustard (Гірчиця)

Olive (Маслина, Олива)

 • З кожним подихом я черпаю нову силу.
 • Життєва енергія тече до мене зі всіх сторін.
 • Я пов'язаний з невичерпним джерелом універсальної життєвої енергії.
 • Я перебуваю в процесі повної регенерації та оновлення.
 • Всі мої думки і почуття активують сили самовідновлення тіла, розуму і душі.
 • Я відкриваю себе життєвій силі, на яку я маю право.
 • Я сповнений рішучості повернутися до цілісним силам.

На сторінку з докладним описом №23 Olive (Маслина, Олива)

White Chestnut (Білий або Кінський Каштан)

 • Я спокійний і безтурботний.
 • Я приношу в себе спокій і умиротворення.
 • З мого спокійного розуму приходять відповіді.
 • Я в мирі з собою.
 • Я розвиваю свою інтуїцію.

На сторінку з докладним описом №35 White Chestnut (Білий або Кінський Каштан)

Wild Rose (Дика Троянда, Шипшина)

 • Я живу інтересом до життя.
 • Я з ентузіазмом ставлюся до всього, що роблю.
 • Я сверкаю життєвою силою.
 • У мене є дух і радість пригод.

На сторінку з докладним описом №37 Wild Rose (Дика Троянда, Шипшина)

Афірмації групи «Нерішучість і невизначеність»

Оригінальна назва групи на англ. мовою: Uncertainty or Lack of Self-Confidence. Кількість крапель Баха: 6 шт. Колір групи: Помаранчевий. Докладніше про групу тут.

Cerato (Зірочник, Свинчатка)

 • Я впевнений.
 • Я вірю, що приймаю правильне рішення.
 • Я довіряю своєму власного мислення.
 • Я знаю, що мені підходить.
 • Моє судження ясно і я приймаю власні рішення.
 • Я довіряю своїй інтуїції.
 • Мене високо цінують.
 • У моїх міркуваннях є сміливість.

На сторінку з докладним описом №5 Cerato (Зірочник, Свинчатка)

Gentian (Горечавочка)

 • Я впевнено продовжую робити те, що правильно.
 • Я знаю, що кожен досвід — цінний урок.
 • Я створюю свою реальність.
 • Вірю в кінцевий успіх.
 • Я сповнений рішучості упиратися.
 • Я розслаблений.

На сторінку з докладним описом №12 Gentian (Горечавочка)

Gorse (Утесник)

 • Я вірю в саме життя.
 • Я вирішив бути оптимістом.
 • Я вірю в себе.
 • У мене є надія і впевненість у майбутньому.
 • Я дивлюся на світлу сторону.
 • Я звільняюся від темряви і плекаю нову надію.

На сторінку з докладним описом №13 Gorse (Утесник)

Hornbeam (Граб)

 • Я психологічно врівноважений.
 • Я сповнений розумової стійкості.
 • Я спокійно ставлюся до своїх завдань.
 • У мене є енергія, яка мені потрібна.
 • Я сповнений енергії в усьому, що роблю.
 • Я сильний і задоволений.
 • Я прокинувся і свіжий.
 • Я живу своїм життям без особливих зусиль.
 • У мене є потенціал з легкістю впоратися зі своїми проблемами.
 • Я дозволяю собі з радістю виконувати свої обов'язки.
 • Моя енергія йде від справ.
 • Я отримую своє життя такою, якою хочу.
 • Я відчуваю себе свіжим, повним енергією і готовий до роботи.

На сторінку з докладним описом №17 Hornbeam (Граб)

Scleranthus (Дивала, Їжака)

 • Я стійкий, врівноважений і готовий йти вперед.
 • Я знаю, що мені підходить.
 • Я ясно думаю і легко вирішую.
 • Я впевнено дію в своїх рішеннях.
 • Я добре бачу свій шлях і послідовний.
 • Я завжди знаходжу витончені рішення.

На сторінку з докладним описом №28 Scleranthus (Дивала, Їжака)

Wild Oat (Дикий Овес)

 • Я створюю можливості, які мені потрібні.
 • У мене сильне відчуття мети.
 • У мене є певні амбіції.
 • Я дотримуюся свого життєвого шляху.
 • Мій внутрішній голос направляє мене по вірному шляху.
 • У мене є мета, у мене є покликання, і я бачу шлях.

На сторінку з докладним описом №36 Wild Oat (Дикий Овес)

Афірмації групи «Самотність»

Оригінальна назва групи на англ. мовою: Loneliness. Кількість крапель Баха: 3 шт. Колір групи: Зелений. Докладніше про групу тут.

Impatiens (Недоторка, Бальзамін)

 • Я розслаблений. Я приймаю потік життя і темп інших.
 • Я терплячий і все розумію. Чекати, це нормально для мене.
 • Я дозволяю процесу життя м'яко розгортатися.
 • Я в гармонії з природним ритмом речей.
 • Я розумію, що в інших людей інший темп.
 • Я приділяю час того, щоб цінувати інших.
 • Я дію спокійно і обережно.
 • Я живу своїм життям спокійно і ніжно.
 • Мені подобається сповільнювати моє життя.
 • У мене є час, в якому я потребую.

На сторінку з докладним описом №18 Impatiens (Недоторка, Бальзамін)

Water Violet (Водна Фіалка)

 • Мені подобається бути з іншими.
 • Я відкриваю себе, щоб давати і отримувати.
 • У мене можуть бути теплі близькі любовні відносини.
 • Я ділюся своїми думками, баченнями і мріями.
 • Я висловлюю свою любов до інших.
 • Я ділюся любов'ю, смиренням і мудрістю.
 • Мені потрібен світ, і світ потребує мене.

На сторінку з докладним описом №34 Water Violet (Водна Фіалка)

Heather (Верес)

 • Мені легко бути одному. Я люблю проводити час самостійно.
 • Я приділяю собі увагу, що я хочу.
 • Я в безпеці всередині себе. Я плекаю себе.
 • Я дбаю про всіх своїх потребах. Всі мої потреби завжди задоволені.
 • Мені не потрібно бути краще інших, щоб бути коханим.
 • Я знаю коли стримуватися.
 • Я хороший слухач.
 • Мене цікавлять потреби моїх близьких. Я завжди готовий допомогти.
 • Піклуючись про інших, я забуваю себе.

На сторінку з докладним описом №36 Heather (Верес)

Афірмації групи «Зневіру та відчай»

Оригінальна назва групи на англ. мовою: Despondency or Despair. Кількість крапель Баха: 8 шт. Колір групи: Синій. Докладніше про групу тут.

Crab Apple (Дика Яблуня)

 • Я відкриваю для себе думок про чистоту.
 • Я — чистота, яку бажає моя душа.
 • Я очищаю себе від небажаного.
 • Я заслуговую бути здоровим.
 • Я ставлюся до себе з ніжністю і турботою.
 • Я закликаю моє тіло вилікувати себе.
 • Все добре, як є.
 • Я відчуваю себе добре.
 • Я в гармонії з собою.
 • Я у світі зі своїм тілом.
 • Я люблю себе за свою недосконалість. Я обожнюю себе.
 • Я усвідомлюю, що дійсно важливо.

На сторінку з докладним описом №10 Crab Apple (Дика Яблуня)

Elm (В'яз)

 • Я відкритий для всіх своїх завдань.
 • Взяти на себе відповідальність легко для мене.
 • Тільки я вирішую, яку відповідальність я беру на себе.
 • Я довіряю своїм навичкам.
 • Я роблю те, що можу.
 • Я несу відповідальність тільки за те, що я вибираю.
 • Я завжди отримую допомогу, якої потребую.
 • У мене є повна впевненість.
 • Я дозволив собі не бути перфекціоністом.
 • Я відпустив необхідність робити все.
 • Я усвідомлюю, що дійсно важливо.

На сторінку з докладним описом №11 Elm (В'яз)

Larch (Модрина)

 • Моя впевненість у собі росте з кожним днем.
 • Я дію з повною упевненістю.
 • Я вірю в свій успіх.
 • Я схвильований кожним новим випробуванням.
 • Я бачу глибше, я знаходжу правильний шлях і можу змусити його працювати.
 • Я довіряю своїм навичкам і сміливо і рішуче їх використовую.
 • Я висловлюю себе творчо.
 • Я добра людина.
 • Всесвіт підтримує мене в досягненні моїх цілей.
 • Я позбувся звички порівнювати себе з іншими.

На сторінку з докладним описом №19 Larch (Модрина)

Oak (Дуб)

 • Я сильний і енергійний.
 • Я приймаю обмеження моєї роботи і своєї стійкості.
 • Я лечу тіло, розум і душу ще до перерв, у яких вони потребують.
 • Я завжди даю собі перерву, коли мені це потрібно.
 • Я повністю відновлююся відпочинку.
 • Відпустити, це нормально.
 • Я відчуваю свої межі, я поважаю свої межі, і це робить мене стійким у кожному штормі.
 • Я відкритий і мої дії спонтанні.
 • Я вільний від тиску.
 • Я відпустив силову боротьбу.
 • Я приймаю своє життя легко і спокійно.
 • Я готовий піти на компроміс.
 • Я визнаю досконалість в недосконалості.

На сторінку з докладним описом №22 Oak (Дуб)

Pine (Сосна)

 • Я відпустив свої закиди до себе, самоїдство і почуття провини.
 • Я прощаю собі за те, що звинувачую себе.
 • Я дозволяю собі робити помилки, я поблажливий до них.
 • Я прощаю себя.
 • Я всегда делал всё, что мог; я делал лучшее, что было возможно в данный момент.
 • Я принимаю себя таким, какой я есть.
 • Я люблю себя за свои слабости и недостатки.
 • Я независим от суждений других людей.
 • Я обязателен во всём, что я делаю; я действую ответственно.
 • Я в порядке; я уже достаточно хорош.
 • Я принимаю себя и одобряю своё поведение.

На страницу с подробным описанием №24 Pine (Сосна)

Star of Bethlehem (Звезда Вифлеема)

 • Я оправился от прошлой травмы.
 • Я спокоен и утешен.
 • У меня есть мой внутренний мир.
 • Моя энергия течет плавно.
 • Я излучаю силу своей любви.
 • Я глибоко дихаю, відпускаю і відчуваю себе вільно.

На сторінку з докладним описом №29 Star of Bethlehem (Зірка Віфлеєму)

Sweet Chestnut (Каштан Благородний)

 • Я бачу шлях, я вибираю шлях і повертаюся до світла.
 • Я вірю в саме життя.
 • Я прошу всю допомогу, якої я потребую.
 • Я виходжу з темряви на світло.
 • Я відкриваю для себе зміни і зростання.

На сторінку з докладним описом №30 Sweet Chestnut (Каштан Благородний)

Willow (Іва)

 • Я сам керую своїм життям.
 • Я прощаю інших, як прощаю себе.
 • Я відпускаю провину і гіркота.
 • Я бачу речі в їх істинної перспективі.
 • Я беру на себе відповідальність за свої відносини.
 • Я бачу краще в інших.
 • Я дарую свою безумовну любов і підтримку.

На сторінку з докладним описом №38 Willow (Іва)

Консультації по Квітам Баха

Більше дізнатися про 38 квіткових есенціях і вчення доктора Ф. Едварда Баха ви можете кліком на цікаву для вас квіткову сутність. Так само рекомендуємо познайомитися з іншими нашими статтями про Квіти Баха, або подивитися відео про краплях Баха в нашому плейлисті YouTube.

Якщо у вас виникли питання або труднощі, будь-ласка, зв'яжіться з нами по будь-якому з сторінки контактів, або з допомогою чату в нижньому правому кутку цієї сторінки. Будьте здорові і щасливі!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner