Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Квіти Баха Resource Freedom GUNA (Італія). Капли 20 мл. Мікс 7 кольорів від шкідливих звичок

  • Готово до відправки
  • Код: 2FREE

833 ₴

+380 (67) 903-79-77
Марина Лазарева
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квіти Баха Resource Freedom GUNA (Італія). Капли 20 мл. Мікс 7 кольорів від шкідливих звичок
Квіти Баха Resource Freedom GUNA (Італія). Капли 20 мл. Мікс 7 кольорів від шкідливих звичок
833 ₴
Готово до відправки
+380 (67) 903-79-77
Марина Лазарева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Иконка Цветов Баха Ресурс Свобода
Resource Freedom — колекція з 7 взаємодоповнювальних кольорів доктора Баха для допомоги в відмові від шкідливих звичок: алкоголь, куріння, солодке та борошняне, переїдання та ін. Краплі вироблені національним лідером додаткової медицини Італії компанією GUNA S.p.a (Мілан) на основі рецептів Едварда Баха (1886-1937) на суперкогерентній воді WHITE.

Показання до застосування
Особливості Resource Freedom
Склад
Попередження та запобіжні заходи
Форма випуску
Доза та інструкції
Що таке Квіти Баха
Використані джерела

Показання до застосування

Синергетична комбінація Resource Freedom із семи квітів Баха Agrimony, Cherry Plum, Chicory, Crab Apple, Impatiens, Walnut и White Chestnut предназначена для людей, які живуть у пастки різних звичок. Ідеально підходить для позбавлення речей, які контролюють ваше життя.

Хочете позбутися речей, які керують вашим життям? Колекція квітів Freedom підтримує позитивне уявлення про себе й особливо допомагає тоді, коли трапляється невдача. Також може сприяти підвищенню вашої мотивації та бажання прогресувати щодня.

Краплі будуть корисні, коли ви хочете впоратися з чимось небажаним, до чого у вас виникла прихильність. Наприклад, якщо ви маєте схильність до нездорового харчування або переїдання, або якщо ви сердитеся з сигаретами, з кавою, з використанням відеоігор, надмірною наявністю в соціальних мережах або, наприклад, за залежності від покупок (шопоголік).

Це може бути прихильність до чогось такого поширеного, як солодке. Також це може бути людина або просто деструктивний спосіб думок, або ритуал, який може повністю опанувати повсякденним життям, повністю підкоряючи її.

Поставте собі такі запитання:

• Вам соромно, що звичка — пріоритет у вашому житті?
• Наскільки вона владна над вами?
• Ви залежитьте від певних речей упродовж дня?
• Безвільні? Перетворюєте себе? Шукаєте способи втекти?
• Змушені відвертати увагу на п'янке світське життя?

Особливості Resource Freedom

Ця колекція крапель може підтримати самооцінку та принести безтурботність, рівновагу, а також прихильність, необхідну для того, щоб почати майбутні складні зміни в житті, отримати більше впевненості під час погляду в майбутнє.

Замість спроб поганого поводження із собою, глибоко вкорінюється прагнення підживлювати своє позитивне прагнення, тому, попри неминучі кроки назад, ви можете зберігати позитивний настрій.

Також росте віра в те, що ви можете знайти спосіб звільнитися від минулих звичок. Resource Freedom допомагає підвищити мотивацію й бажання прогресувати щодня.

Мікс-колекція містить:

Agrimony ідеально підходить для людей, які люблять веселитися, щоб залишатися щасливими.
Cherry Plum від занепокоєння щодо втрати контролю та деструктивних дій щодо себе.
Chicory коли всередині є порожнина, яку потрібно заповнити їжею тощо. Цикорій приносить відчуття внутрішнього ресурсу та сил, стверджує Е. Бах.
Crab Apple для очищення системи, а також для усунення почуття сорому та обертання до себе.
Impatiens вчить того, що нам не потрібно робити постійно, і що ми можемо вимкнутися й розслабитися.
Walnut руйнує зв'язки прив'язок і захищає, коли відчуваєш себе вразливим.
White Chestnut допомагає вму розрізняти думки, які треба прийняти, і ті, які варто відкинути, і в такий спосіб звільняє від потреби відтворювати розумові імпульси, що не відповідають вашим потребам.

Resource Freedom спеціально створений для підтримки поряд з іншими методами впливу, включно з книгами або лекції, які, на вашу думку, можуть бути корисними. Також дуже важливо, щоб людина, яка приймає Resource Freedom, дійсно хотіла відмовитися від нього. Інакше в них менше шансів на успіх.

Залежно від того, наскільки серйозні ваші звички, ви можете використовувати Resource Freedom окремо або в поєднанні з іншими способами.

• Краплі Resource Freedom від GUNA, це насамперед висока якість.
• Рослини зібрані з оригінальних місць доктора Баха у Великобританії.
• Є сертифікат Британської асоціації виробників квіткових екстрактів (BAFEP).
• Виготовлена строго за традиційним методом доктора Баха й оригінальними інструкціями.
• У складі органічний коньяк.

Інновація У виробничому процесі GUNA використовує суперкогерентну воду (super coherent) методом WHITE Holographic Bioresonance®, характеристики якої аналогічні біологічній внутрішньоклітинній воді.

Обзор суперкогерентной воды

Вода — найважливіший компонент нашого організму (99% за кількістю молекул і 60-70% за вагою). Але наша внутрішня вода відрізняється від тієї, що ми п'ємо упродовж дня. Вона має специфічну та цілісну молекулярну структуру, яка робить її можливою для життєвих процесів.

Вода всередині наших клітин, вода структурована характерним, організованим і послідовним способом, ґрунтуючись на конкретних частотах, що випромінюються самою живою матерією. Ця своєрідна біологічна організація води, що називається суперцеренцією, є предметом множинних досліджень (Montagnier, Del Giudice, Tedeschi, Vitiello та ін.). Саме таку воду і використовує у виробництві крапель Resource EnerJoy Компанія GUNA Sp.a.

Голографічний біорезонансний метод «WHITE» передбачає вплив води світлом, який випромінюється за допомогою спеціальних оптичних фільтрів, використовуваних у такий спосіб, щоб забезпечити рідкому компоненту ті ж властивості рідин, які наявні в живих організмах (суперкогерентність).

Склад Resource Freedom

• Super-Coherent Water,
• Алкоголь 27% (на основі бренді органічного хліборобства).

Квіти Баха, які беруть участь у колекції Resource Freedom:

• Реп'ях (Agrimony),
• Алыча (Cherry Plum),
• Цикорий (Chicory),
• Дика Яблуня (Crab Apple),
• Недотрога (Impatiens),
• Орех (Walnut),
• Белый Каштан (White Chestnut).

Попередження та запобіжні заходи

Побічні ефекти: не виявлені.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів засобу.

Взаємодія з лікарськими засобами: без особливостей.

• Зберігайте продукт у прохолодному, сухому та захищеному від світла місці.
• Дата закінчення терміну дії належить до правильного зберігання продукту в невідкритому пакованні.
• Зберігати в недоступному для маленьких дітей місці.

Форма випуску

Краплі 20 мл із піпеткою та захисним ковпачком. Флакон скло. Не є ліками.

Доза та інструкції

Прийміть 2-4 краплі безпосередньо в рот. Допускається їхнє розведення в невеликій кількості води.

Приймання 1-3 рази на день, з самопочуття. Можна повторювати приймання крапель з інтервалами 5-10 хвилин упродовж 1 години.

Повторюйте та слухайте це позитивне твердження кілька разів на день:

«Я люблю та поважаючи себе й ту життя, яку мені дали батьки N. Я незалежна людина, готова до змін і вільний за правом народження. Я з упевненістю відкриваюсь своєму істинному побуті, радості та любові, призначеним для мене».

Ми рекомендуємо таку медитацію:

«Займіть зручне положення прямо спиною та підтягнутим пресом. Заплющте очі, глибоко та повільно вдихніть, надуваючи спочатку живіт, а потім груди. Глибоко випочиньте, випустивши все повітря з легких, а потім здихайте живіт. Продовжуйте все повільніше та з кожним видихом відчувайте, як м'язи розслабляються одна за одною, з голови до ніг. З кожним видихом візуалізуйте, як сіру хмару, що представляє вашу стару звичку, залишає ваше тіло. З кожним вдихом візуалізуйте чисте біле світло, що очищає та зцілює ваше тіло. Візуалізуйте свого батька позаду вас (незалежно від того, тут він чи ні, чи знаєте ви його, чи ні), який підтримує вас, обіймає й наповнює вас безмірною любов'ю, як ви йому даєте. А за ним його батько та батько його батька, і так далі, роблячи те ж саме один з одним, у нескінченному ланцюзі кохання. Відчуйте підтримку всіх цих поколінь і, коли будете готові, довго усміхайтеся та відкривайте очі.».

Кілька корисних порад, які допоможуть повернути собі незалежність і свободу від шкідливих звичок

• Якщо ви усвідомлюєте, що ваша основна думка і ваш пріоритет — це їжа, куріння, використання відеоігор, присутність у соціальних мережах, покупки, секс, певна людина або щось ще, зверніться до кваліфікованого фахівця.

• Складіть список негативних аспектів вашої звички. Наприклад. Я єм надмірно: я піддаю своє здоров'я ризику; Я більше не пізнаю себе у своєму зовнішньому вигляді; Я витрачу гроші на їжу, яку я міг би витратити на інші речі, які мені потрібні; Я не люблю себе та уникаю громадських заходів; і т.ін.

• Поділіться своїм рішенням змінити свої звички з людьми, яким ви найбільше довіряєте і від яких ви відчуваєте найбільшу підтримку. Це створює підтримувальне середовище навколо вас.

• З великим наміром призначте дату, починаючи з якої ви змінюєте свою поведінку. Поділіться цим з тим, кого ви вибрали для підтримки (це зміцнить вашу прихильність) і поступово міняйте свої звички. Наприклад: я вирішальний, що з наступного понеділка живлюся більш збалансовано. Я ділжуся нею зі своїми близькими. Якщо раніше я ледвелую солодке щодня, то вирішально, що перший тиждень буду їсти лише три дні. З другого я буду їсти їх тільки по неділях. З третього зупиняюсь зовсім. У міру того, як я зміню свою поведінку, у ті дні, коли я не є солодким, я замінюю його свіжими або вареними фруктами, нежирним йогуртом, фруктовими екстрактами без додавання цукру, морквою, гарбузом або іншими натуральними солодкими продуктами.

• Створіть середовище, що сприяє вашим змінам: контактуйте та оглядайте людей або групи, які йдуть дорогою, схожою на ваш, у компанії це простіше; усуньте дратівливі подразники з вашого оточення й уникайте ситуацій, пов'язаних із ними. Наприклад. якщо я вирішив більше не їсти солодке, я перевіряю, чи немає його вдома, повідомляю всім, що не хочу, щоб мені їх дарували, і уникаю кондитерських. Водночас я запасаюсь здоровішими альтернативами (свіжі сезонні фрукти, йогурт тощо).

• Використовуйте ці прийоми візуалізації, щоб сприймати себе так, ніби ви вже досягли своєї мети, створюйте образ своїх нових звичок, збагачуйте його деталями та відчуттями (запах і смак їстівного фрукта, сприйняття поверхні персика, але також зменшений розмір і тонус вашого живота...).

• Зосередьтеся на новому виборі, а не здавайтеся. Наприклад, 56: про те, «кай смачний, поживний і легкий цей салат», а не про те, «кілька якісні були макарони з приправами, які я перестав їсти».

• Якщо ви маєте момент невдачі, не дозволяйте собі почуватися винним, це може статися. Насолоджуйтеся перервою в правилах і почніть знову зі ще більшою рішучістю, ніж раніше. На всяк випадок пам'ятайте, що архітектур квітки Баха, що відповідає почуттю провини та чути, - Сосна (Pine, №24).

• Присвяткуйте час: медитації; фізична активність, співрозмірна вашим можливостям, бажано в контакті з природою; прогулянки в зелені; практична діяльність (наприклад, прибирання); хобі, якими ви захоплені (наприклад, малювання, танці, моделювання и т. д.).

• Якщо ви хочете стабілізувати свій настрій, особливо щодо жіночих циклів, приймайте також Resource Harmony Guna.

Що таке Квіти Баха

Є безліч досліджень, які повідомляють про те, що емоційне та фізичне здоров'я тісно пов'язані [1]. Дедалі більше медичних експертів сходяться на думці, що здоровий дух дійсно створює здорове тіло. Справжня причина хвороб і розладів нашої особистості — у психічних і емоційних моделях, через які ми бачимо себе та навколишній світ.

Для впливу на ці патерни, лікар Едвард Бах, який працював в Англії на початку 1900-х років, виявив 38 препаратів, отриманих із ранкової роси, зібраної на деяких рослинах. Сьогодні Квіти Баха використовуються людьми на всіх континентах. Можуть допомогти контролювати те, що ви відчуваєте, щоб отримати більше від життя.

Кожен із 38 Цвітів Баха, втілює особливий настрій та емоцію. З краплею Баха, ви приймаєте цей стан розуму або емоції. Ви можете взяти квіти Баха:

Засоби Бах рекомендовані для людей будь-якого віку, оскільки вони вільні від побічних ефектів, передозування або залежності. Ессенції можуть використовуватися в поєднанні з іншими формами терапії, проте не призначені для її заміни.

Тривалий час Квіти Баха були вельми спірною терапією, але сьогодні вона може бути підтримана новим знанням про наночастинки та їх вплив на живі системи [2-5], що вже не здається якоюсь «невідомою цілющою енергією». Викличений сонячним світлом ефективний біогенний синтез наночастинок [6] може бути зумовлений ефектом «сонячного методу» в процесі приготування засобів Баха. [ 7 ]

Якщо ви ніколи не чули про те, що таке Квіти Баха, обов'язково зверніть увагу на чудове виступ популярного автора книг про квіткову терапію Едварда Баха, клінічного терапевта за травами Gudrun Penselin на конференції TEDx.

Якщо хочете більше дізнатися про квіти Баха — підписайтеся на плейлист «Квіти Баха» у нашому YouTube.

Використані джерела

1. Емоції та настрій впливають на імунну систему, знижують опірність хворобам (Р. Адер, 1974; Marx, 1985). Цікаво та недавнє дослідження професора Л. Ф. Барретт, що показує тісний зв'язок між психічним і фізичним здоров'ям (журнал Nature Human Behavior, 2017).

2. Чикрамані П.С. (Chikramane PS), Суреш А.К. (Suresh A.K.), Белларе мл. (Bellare, JR), Кейн С.Г. (Кейн, С.Г.) Екстремальні гомеопатичні розведення зберігають вихідні матеріали: перспективно наночастинок. Гомеопатія. 2010;99:231–242.

3. Белл И.Р. (Bell I.R.), Айвз Дж. А. (Ives J.A.), Джонас В.Б. (Jonas W.B.) Нелінійний ефект наночастинок: біологічна мінливість від гормональних доз, малих розмірів частинок і динамічних адаптивних взаємодії. 2013;12:202–232.

4. Белл І.Р. (Bell I.R.), Койтан, М. (Koithan M.) Модель ефектів гомеопатичних засобів: наночастинки малих доз, аллостатична крос-адаптація та сучасна сенсибілізація в складній адаптивній системі. BMC Complement Altern Med. 2012;12:191.

5. Беллавіт П. (Bellavite P.) Гомеопатія й інтегративна медицина: необ’єктивно. J Med Person. 2015; 13 (1): 1 - 6. 2015;13(1):1–6.

6. Брахмачарі Г. (Brahmachari G.), Шаркар С. (Sarkar S), Гош Р. (Ghosh R.) Швидкий і ефективний біогенний синтез наночастинок срібла, індукований сонячним світлом, з використанням водного екстракту листя Ocimum sanctum Linn. з підвищеною антибактеріальною активністю. Org Med Chem Lett. 2014;4:18.

7. Halberstein R., DESantis L., Sirkin A., Padron-Fajardo V, Ojeda-Vaz M. Успіх за допомогою квіткових есенцій Bach A: тестування. J Evid Based Complement Altern Med J. 2007;12:3–14.

Основні
ВиробникGuna
Країна виробникІталія
СкладСупер-когерентна вода; Алкоголь (бренді органічного походження), 27% Vol.; Колекція Квітів Баха.
Форма випускуРідина
Кількість в упаковці1 шт.
УпаковкаСкляна банка
  • Ціна: 833 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner