Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Квіткова терапія Едварда Баха

Квіткова терапія Едварда Баха

Що таке Квіти Баха

А ви знаєте, що кожна квітка має своїм характером і настроєм? Алхіміки давнину писали, що крапля роси випалена сонцем, просякнута цією суттю рослини, на якому вона лежить. Розвитком цього методу Сонця і займався Доктор Едвард Бах (Англія), готуючи свої вихідні еліксири. Сьогодні вони відомі, як Квіти Баха.

Ще в Аюрведі були описані емоційні властивості різних рослин. Ця стародавня східна медицина вважає, що кожна рослина володіє власним характером. Приймаючи ці рослини, ми можемо сприяти розвитку тих чи інших, відсутніх нам в житті якостей. Сьогодні до цього розуміння підходить і сучасна алопатическая медицина.

Квіти Баха визнаються Всесвітньою Організацією охорони Здоров'я (ВООЗ), вони внесені в Британську Гомеопатичну Фармакопею.

Навіщо потрібні Квіти Баха

Бах вважав, що якщо витягти належним чином компоненти 38 диких квітів, вони можуть допомогти підтримувати природну здатність організму до балансу особистих дисгармоній. Сприяють усунення дискомфорту при зміні емоційних станів.

Народився 1886 р. у Мослі (Бірмінгем, Англія), в 1912 став лікарем в університеті Лондона. Його не влаштовували методи лікування свого часу, вважав що лікарі дуже зосереджені на фізичному і механістичному бачення, але не звертають увагу на характер, поведінку і психо-емоційні грані людини.

З часом, Бах стає справжнім професіоналом, все більше і більше людей відвідують його практику на Харлі-стріт.

Не звертаючи уваги на успіх, він продовжує свої дослідження. Його направляє думка, що в природі повинні бути життєво важливі і нешкідливі правила, які можуть прийти в резонанс зі станом благополуччя.

Історія виникнення Квітів Баха

Підказала їх сама дика природа сільській місцевості Уельсу: у 1930 році він розпізнає перші три квітки.

Недоторка (Impatiens glandulifera), яка додає миролюбність;

Губастік (Mimulus), що дозволяє подолати скромність і сором'язливість, додає сміливості, вільного спілкування з оточуючими;

Ломиніс (Clematis), рослина, яке дарує здатність бути «тут і зараз».

У цьому ж році до нього прийшло усвідомлення роботи краплі роси. Саме з цієї інтуїції він розвиває метод Сонця для підготовки вихідних еліксирів.

У той час як його колеги просто робили бізнес на аптечних засобах того часу, Едвард з головою занурений у свої дослідження.

1932 року закінчує серію перших 12 кольорів (згодом їх кількість зросте до 38). Цю колекцію Квітів він назве Healers, «Цілителями».

Емоційний стан жінок дуже слабке поняття. Для розкриття своєї жіночності, Бах рекомендує Mother Essence of Cherry Plum, материнську есенцію Вишневої сливи. На думку Едварда, вона допомагає жінці виявити зв'язок з власної жіночністю, що особливо важливо в моменти особливої чутливості, поганого настрою.

У 1933 – 1934 роках виділяє ще 7 кольорів, які називає «Помічниками». Останні 19 Кольорів він вважав більш «духовними».

Купити Квіти Баха

Познайомтеся з можливістю кожного з 38 Кольорів Баха. Ви будете вражені їх можливостями, у вирішенні найрізноманітніших емоційних напружень.

У світі існує декілька виробників Квітів Баха. Ми рекомендуємо звернути вашу увагу на ті з них, що вироблені на Національному підприємстві Італії GUNA (Milan). Компанія виробляє їх на високотехнологічному обладнанні з перших днів свого заснування (1983), біо-резонансної воді, відповідної тій, що знаходиться в клітинах у кожного з нас.

Композиції Квітів

Очевидні подібності емоцій різних рослин, призвели Е. Баха до думки про створення Композицій Квітів. Або виберіть оригінальні колекції Кольорів:

Resource Remedy для розслаблення і зняття стресу.

Resource Harmony для пробудження і розкриття жіночності.

Resource Confidence для самооцінки і впевненості.

Resource GoodNight для спокійного відновного сну.

Resource EnerJoy для енергії та життєздатності.

Едвард Бах пішов від нас дуже рано (у сні 26 листопада 1936 р.), але на щастя для нас, вже після того, як закінчив свою роботу. Серед його талантів була яскрава думка, наполегливість у доведенні справ до кінця, щедрість, чутливість та інтуїція.

Майстер залишив спадщину, чудовим ефектом якого світ користується і сьогодні. Несучі людям Благо, Квіти Баха не суперечать сучасній медичній практиці, визнані ВООЗ і внесені в Британську Гомеопатичну Фармакопею. Хоча це ви вже знаєте...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner