Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Квіти Баха для людей і тварин. Інтерв'ю з Президентом Італійської Медичної асоціації Терапії Квітами Баха

Квіти Баха для людей і тварин. Інтерв'ю з Президентом Італійської Медичної асоціації Терапії Квітами Баха

У часи засилля синтетики, ми хочемо дбати про здоров'я чимось, що на 100% натурально.

Чому? Та тому шо тільки так можна уникнути побічних і прямих негативних наслідків застосування синтетичних лікарських препаратів. Особливо страждають особливо чутливі люди, і... тварини.

Мова піде про Флоротерапии Квітами Баха.

Так, Квіти Баха використовують не тільки для емоційної балансування людей, але і тварин. Давайте з'ясуємо, що думають про це італійські флоротерапевты, яка їх практика?

Дивіться інтерв'ю з Президентом Італійської Медичної асоціації Терапії Квітами Баха (A. M. I. F., Italian Medical Association of Bach Flowers Therapy) — Федеріко Ді Августо Сомма (Federico Di Augusto Somma).

Піклується про своє здоров'я...
і здоров'я наших чотириногих друзів
100% натуральним способом
Це можливо?

Каже Федеріко Ді Августо Сомма:

— Здрастуйте, мене звуть Федеріко Ді Августо Сомма (Federico Di Augusto Somma), я Президент A. M. I. F., Італійської Медичної асоціації Терапії Квітами Баха (Italian Medical Association of Bach Flowers Therapy), яка об'єднує лікарів займаються цією дисципліною.

Флоротерапию призначають та застосовують до дуже чутливих тварин. Вона захищає їх від негативних наслідків синтетичних ліків. Це найкраще ставлення людини до тварин.

Квіти Баха можуть допомогти краще керувати емоційним станами людини. Класичні 38 Квітки плюс 39-й, який насправді не 1, а набір з 5 есенцій, служать для того, щоб справиться з гострими емоційними станами, наприклад, в шоці, при переляку, отриманні траурних новин.

Сьогодні ми можемо впливати на природу води. У відповідності з сучасними моделями, це означає збільшення властивостей її узгодженості (суперкогерентность).

Квіти Баха від Компанії GUNA, виробляються на основі голографічного біорезонансного методу «WHITE» (Holographic Bioresonance Method «WHITE»).

Він має на увазі вплив на воду світлом, який випромінюється з допомогою спеціальних оптичних фільтрів, використовуваних таким чином, щоб забезпечити рідкого компоненту ті ж самі властивості рідин, які присутні в живих організмах (супер-когерентність).

Ми отримуємо дуже, дуже стабільний, і дуже активний тип води, який називають «БІЛИМ».

Квіти Баха на супер-когерентної воді. Фото збільшених вихорів води

Квіти Баха використовують не тільки для терапії людей, але і власники собак, котів і інших тварин, які стежать за станом своїх підопічних.

На практиці ми використовуємо систему, яку називаємо «шестиногом» — чотири лапи тварини і дві людини. Ця пара проходить різні ситуації, психологічних, емоційних.. Тому у пари нерідкі і патології.

Говорить доктор директор ветеринарної лабораторії Холицестической медицини Філіп Пілаті (Filippo Pilati):

— Знає кожний собаківник, що крім нашийника, існує і невидимий ланцюжок, який пов'язує власника цуценяти, з психікою тварини.

Каже Федеріко Ді Августо Сомма:

— Цей тип терапії доступний кожному. Ви просто вибираєте один з 38 або 39 квітів, і приймаєте його по кілька крапель в день.

Або ви можете спробувати оригінальні колекції GUNA Resource, які поєднують в собі властивості відразу декількох кольорів. Це зручно, тому що це спрощує самостійний підбір кольорів. «Вилікуй себе сам» — був найдорожчим девізом для Едварда Баха, в саморецепте і виборі кольорів.

Так для чого потрібні квіти Баха? Для емоційної сфери пацієнтів і кожного з нас. Прочитайте його роботу «Зціли себе».

Зціли себе, навчися лікувати себе... Але почекайте, як зрозуміти свої домінуючі емоції? Легше сказати, ніж зробити. Після цього ви берете свої квіти...

Говорить доктор Філіп Пілаті:

— Я знаю велику кількість випадків, коли Квіти Баха використовувалися, як для відновлення балансу тваринного, так і для емоційної ребалансування його власника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner