Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Що таке Квіти Баха? Цілі та значення практики використання кольорів доктора Баха

Що таке Квіти Баха? Цілі та значення практики використання кольорів доктора Баха

Квіти Баха — це, в основному, дикі польові квіти, виявлені в 1930-х роках англійським лікарем Едвардом Бахом (1886-1937), який відчув їх близькість до певних настроїв людини, і розробив метод, щоб витягти і розбавити їх сутність. Так, ми отримали природний спосіб зцілення своїх емоцій.

Душа кожного з нас, говорячи в термінах Баха, це справжнє Я або вище Я, наше Божественне, яке знаходиться всередині і навколо нас. Фізичне тіло хоча і є земним храмом душі, це лише мала відображення особистості і того, як ми усвідомлюємо себе у цьому світі, отримуючи всі знання і досвід, які ми можемо отримати в результаті нашого земного існування.

Розвиваючи чесноти яких нам не вистачає, і позбавляючись від усього, що з нами не так, ми тим самим просуваємося до досконалості нашої Природи.

«До тих пір, поки наша душа, наша особистість знаходяться в гармонії», — пише доктор Бах, «навколо панують радість і спокій, щастя і здоров'я».

Але буває і так, що ми перестаємо довіряти того внутрішнього голосу, який інтуїтивно веде нас по шляху гармонії, ми дозволяємо особистості відповідати чому-те, що нав'язане нашими забобонами або впливом інших.

Ми знаходимося в конфлікті з самою собою, і в результаті нездужання може відбиватися не тільки на нашому тілі і стан нашого здоров'я, але і на відносинах з людьми.

Доктор Бах і його книга Зціли себе
Зціли себе сам

Едвард Бах став відомий завдяки книзі «Зціли себе сам» (Internet Thyself, 1931), в якій він зробив спробу пояснити справжні причини хвороб. Пов'язуючи симптоми хвороб з негативними емоціями, як способу лікування він запропонував використовувати ряд самосеянных квітів, приготовлених «сонячним» методом.

Кожен з кольорів Баха є квітковим архетипом, який втілює певну індивідуальність, настрій чи емоційний стан, щоб надихати пробудження своїх життєвих ресурсів і вродженої адаптованості, коли ви хочете знайти емоційний баланс і гармонію.

Тому, коли ми стикаємося з малими і великими труднощами життя і знаходимося в стані внутрішнього конфлікту, будь то іспит або важливе співбесіду, прийняття складного рішення, розрив відносин, зіткнення з великою зміною життя, переживаючи момент відчаю або смутку або долаючи наші страхи — ми можемо дозволити нашим 38 квітам Баха пахнути, поки ми знаходимо їх сутність і вирішуємо пробудити наші життєві ресурси і нашу вроджену пристосовність.

Завжди буває так, що хтось сумний, а хтось радіє. Але ми самі вибираємо, яку частину нашого увагу ми хочемо приділити першим, а який другим.

Позбавтеся від негативних емоцій. Підберіть ваше індивідуальне засіб у таблиці 38 Кольорів Баха.

Краплі Баха визнані Всесвітньою Організацією охорони Здоров'я і внесені в Британську Гомеопатичну Фармакопею. Їх приймають люди на всіх континентах.

Не пропустіть чарівне виступ канадського клінічного терапевта по травах, автора популярних книг про квіткової терапії Едварда Баха Гудрун Пенселин (Gudrun Penselin), на конференції TEDx в 2018 р. Відео і текст.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner