Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Квіти Баха і жіноче сексуальне бажання (лібідо)

Квіти Баха і жіноче сексуальне бажання (лібідо)

Жіноче лібідо це більше ніж секс. Це возз'єднання з ритмами Природи, еволюційний подорож до Цвітіння Жінки. Але часто щось заважає прояву нашого сексуального бажання.

Як Квіти доктора Баха допомагають підвищити сексуальне бажання, які з них підходять для цієї мети? Розбираємо дію 5 поодиноких квітів і 2-х колекцій. Практичні рекомендації вибору Квітів для підвищення Лібідо.

Квіти Баха
Ми те, що ми думаємо
Квіти, які можуть допомогти нам
У висновок

 

Квіти Баха

Доктор Бах створив свій квітковий метод не для безпосереднього лікування фізичних симптомів, а для усунення емоційних причин, які викликають багато хто з наших хвороб.

Згідно доктору Едварду Баху (1886-1937), квіткові засоби належать до так званого вібраційному ліків, оскільки ці есенції впливають на тонкі матерії тіла: ефірне, астральне або емоційне і духовне. Весь наш багатий внутрішній емоційний світ, Бах представив 38 квітами, кожен з яких відповідає архетипній емоції.

Коли в одній з наших емоцій виникає дисбаланс, енергія квітів м'яко, легко і ефективно врівноважує нас і возз'єднує нас з нашою справжньою Природою. З допомогою інтуїції, інстинкту і совісті ми можемо відновити зв'язок з нашої внутрішньої богинею і священної сексуальністю.

Дикі польові квіти не борються з помилкою, але підсилюють позитивну чеснота, яка протидіє їй. Наприклад, коли ми боїмося, квітка Mimulus буде резонувати з зразком настрої в кожній з наших структур: фізичної, розумової, емоційної і духовної, так що присутність сміливості змусить страх зникнути.

Якщо ви ще не знайомі з флоротерапией квітами Баха, зверніть увагу на виступ G. Penselin, клінічного терапевта по травах з Канади, автора книг про квіткової терапії Баха. Також, радимо погортати плейлист квітів Баха на нашому YouTube, або почитати інші статті розділу квітів Баха.

Щоб дізнатися, які квіти нам потрібні, нам спочатку потрібно проаналізувати наше поточне емоційний стан і те, як ми реагуємо на кожну ситуацію, в якій ми знаходимося.

Ми те, що ми думаємо

Сьогодні жінки живуть з нескінченними кількістю проблем. Багато з них мають проблеми з-за боротьби протилежних начал. Із-за сильного фізичного та емоційного зносу, конфліктні емоції призводять до дисбалансу у внутрішніх ритмах і впливає на сексуальне бажання.

Починаючи з статевого дозрівання, правильні природні емоційні зразки піддаються стрес-тесту при гормональних змінах. Безумовно, наші думки і емоції прямо впливають на всі сфери нашого життя. Едвард Бах вважав, і це так насправді, що ми є результатом наших психологічних і психічних моделей.

Якщо ми дозволяємо негативним емоціям стати частиною наших думок, ці емоції будуть вкорінюватися, тверднути, поки вони не досягнуть фізичного тіла. тоді вони стають захворюваннями або розладами.

Не буде перебільшенням, якщо ми скажемо, що «ми є те, що ми думаємо».

Найбільш поширеними симптомами втрати лібідо є сексуальна неспроможність і астенія. Для цих симптомів немає квітки Баха, але є жінка, яка страждає.

Квіти, які можуть допомогти нам

Дика роза
Олива
Білий Каштан
Граб
Дика Яблуня
Remedy
Harmony

Дика роза (Wild Rose)

Ця квітка може допомогти нам у стані апатії і відсутності інтересу. Дика роза корисна тоді, коли ми виявляємо що застрягли і невмотивованими, що більше не зацікавлені в тому, щоб бути оригінальними і веселими як раніше. Квітка здатна проявити нашу мотивацію і інтерес.

Олива (Olive)

Оливу призначають тоді, коли людина відчуває сильне фізичне і психічне виснаження, як ніби у нього «сіли розряджені батарейки». В той час, як недолік енергії змушує нас в знемозі впасти на ліжко, не маючи сил ні для чого іншого, квітка Олива зміцнює психологічні та фізичні структури, оновлює енергію.

Білий Каштан

Якщо ми не можемо відокремити себе від турбот і проблем, наш розум нагадує пошкоджену запис в цифровий комп'ютерній програмі. Ця безперервна розумова діяльність заважає нам насолоджуватися справжнім піклуватися про наших потребах, що є бойкотом нашій сексуального життя.

Білий Каштан покликаний відновити душевний спокій і внутрішній спокій, необхідний для того, щоб проявити всі почуття сексуальності.

Граб (Hornbeam)

Коли сексуальна життя стає нудною, і ви живете з цим ніби це норма, вам варто повернутися на шлях приємних переживань або практики вираження жіночності. У вас є виправдання, щоб не займатися сексом? Ця квітка допомагає побачити різні сторони повсякденного життя і жити більш інтенсивно з кожним днем. Детальніше про нього див. тут.

Дика Яблуня (Crab Apple)

Коли ми відчуваємо дискомфорт від сприйняття свого тіла, коли ми ненавидимо його, ми не можемо насолоджуватися своєю сексуальністю. Коли ми одержимі цими емоціями або жалями від свого зовнішнього вигляду, будь-то неидеальностей свого тіла, ця квітка здатна підсилити вашу самооцінку і полегшує процеси Очищення та Очищення. Детальніше про Дикої Яблуні див. тут.

Resource Remedy

Всі ми знаємо класичні 38 кольорів Баха. Але чи знаєте ви, що існує ще і 39-й квітка, який створив доктор Бах? Тільки це не одиничний квітка, а їх Колекція. Причому не одна, а цілих п'ять.

Remedy, це знаменита синергетична комбінація з 5 кольорів, яка допомагає впоратися з неприємними емоційними переживаннями. У складі: Star of Bethlehem, Cherry Plum, Clematis, Impatiens і Rock Rose, Ця комбінація буде корисною при стресі, нервозності, надзвичайних ситуаціях або поганих новинах, із-за свого заспокійливого і стабілізуючого ефекту.

Resource Harmony

Cherry Plum, Crab Apple, Holly, Impatiens, Mustard, Scleranthus, Walnut — саме ці п'ять кольорів доктор Бах вважав за краще всього підходять для відновлення почуття внутрішньої гармонії і жіночності. Детальніше про Harmony див. тут.

Висновок

Всі рішення представлені тут, є лише кількома практичними прикладами того, так як квіти Баха легко застосовні в будь-якій життєвій ситуації і для будь-якого емоційного стану.

У гострих випадках достатньо двох крапель квітки або окремих квіток у склянці води, які ми повинні випити. Якщо це допомога Колекцій, то ми беремо 4 краплі.

Ви можете самостійно створювати саме вам відповідну колекцію за симптомами. Для цього вам знадобитися майстер-основа, з допомогою якої ми в будь-якому поєднанні змішуємо 38 кольорів Баха. В одній Колекції ви можете об'єднати до 7 або 8 кольорів.

І наостанок варто нагадати, що сексуальний досвід, і досвід любові, повинні сприйматися як священні події. Повсякденне життя стає священною, коли ми вкладаємо душу в кожне з наших дій.

Священная сексуальность по мнению доктора Баха, это та, в которой мы воссоединяемся с ритмами Природы и Космоса, и становимся символами трансформации подобно семени, которое совершает свое эволюционное путешествие к Цветению.

Будьте здоровы и сексуальны!

Всегда готовый прийти к вам на помощь, ваш I-Cosmetolog.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner