Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Світові виробники квітів Баха в 2020 р. Огляд популярних марок. Рекомендації по вибору

Світові виробники квітів Баха в 2020 р. Огляд популярних марок. Рекомендації по вибору

Познайомтеся з провідними світовими виробниками крапель квіткових есенцій доктора Едварда Баха (1886-1937). Асортимент, позиціонування і особливості марок: Nelson's Original Bach (Англія), Healing Herbs (Англія), Murnauers Bach Flowers (Англія), Lemon Pharma (Німеччина), Edis (Швейцарія), і GUNA S. p.a (Італія).

Ми ексклюзивно представляємо в Україні квіти Баха від GUNA, і звичайно будемо раді, якщо ви зупините свій вибір саме на цій марці. Але при всьому при цьому, на нашу думку, будь-яка з представленої у цьому огляді марки виробника, гідна мати любов і увагу користувачів.

Всі присутні тут марки квітів Баха мають переконливий якість та високий рівень інформаційної чистоти. Кожна з цих марок енергетично досконала і ефективна, але між ними все-таки є відмінності. А якась з них, буквально здійснила революційний стрибок у майбутнє квітів Баха. Що це за марка і в чому полягає її інновація, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Час читання: 7 хвилин.

Nelson's Original Bach
Healing Herbs
Murnauers Bach Flowers
Lemon Pharma
Edis
GUNA S. p.a
висновок

Nelson's Bach Original

Nelson's Original Bach (Лондон, Великобританія) справедливо має у своїй назві слово «оригінальний» і живу оригінальний підпис Едварда Баха (1886-1937). Справа в тому, що саме в цю аптеку в 1930 році звернувся доктор Бах за допомогою у виготовленні і продажі своїх квіткових есенцій. Заснована в 1866 році Ернстом Луї Армбрехтом, учнем засновника гомеопатії Семюеля Ганемана, ця аптека допомогла зробити квіти Баха доступними для дуже багатьох людей, і ми вдячні їй за це.

Зображення логотипу Nelson's Bach Original

Історично, це перший офіційний виробник квітів Баха. З тих пір, між Центром Баха в Маунт-Верноні (Англія), колишнім місцем роботи доктора Едварда Баха, і A Nelson & Co Limited триває успішна співпраця.

У 1993 році ці ділові стосунки були офіційно підтверджені. Nelson's виробляє як окремі есенції, так і лінію продуктів, так звані «аварійні» суміші доктора Баха, квіткові колекції та інші сучасні форми квітів Баха, включаючи мазь.

З невеликої сімейної компанії (1866), A Nelson & Co Limited перетворилася в компанію з більш ніж 200 співробітниками і філіями в Гамбурзі (Німеччина), Монако і Бостоні (США).

Healing Herbs

Healing Herbs — це відомий англійський виробник квітів Баха, який позиціонує себе як компанію, яка надає особливого значення точному дотриманню оригінальних специфікацій доктора Баха. Марка обіцяє високу чистоту як кольорів Баха, так і материнської настойки, їх високу якість. Для цього Healing Herbs використовує чисту джерельну воду і дикі природні рослини і квіти.

Логотип виробника квітів Баха Healing Herbs

Компанія розташована у сільській місцевості Уолтерстона (Walterstone) графства Херефордшир (Herefordshire), недалеко від національного парку Брекон-Біконс (Brecon Beacons National Park, England). Тут у Healing Herbs розбитий великий квітковий сад, на території якого компанія вручну виготовляє есенції Баха.

Компанія заснована Джуліаном Барнардом (Julian Barnard), якого багато хто називають одним із найвпливовіших експертів в області квітів Баха. Healing Herbs проводить як платне, так і безкоштовне навчання використання кольорів Баха, які проводить як сам Барнард, так і його помічники.

Компанія проводить власні дослідження впливу кольорів Баха, випускає навчальні книги. Барнард є редактором класичної книги «Доктор Едвард Бах — Зібрання творів» («Dr. Edward Bach — Collected Works»), яка містить всі важливі твори Баха, а також кількох книг, перекладених на різні мови світу, з яких хочеться відзначити «Форма і функція» («Form und Funktion»).

Healing Herbs спеціалізуються виключно на квітах Баха. На сьогоднішній день, це єдина в світі компанія, яка виробляє квіти Баха в гомеопатичних кульках — глобулах. Їх перевага перед краплями в тому, що вони не містять спирт («сировиною» для глобул є цукор). Компанія випускає оригінальні колекції крапель, а також 5 видів квіткового крему для зовнішнього нанесення кольорів Баха. Основою для змішування кольорів служить якісний органічний бренді від сімейного бізнесу La Tour Vert (Франція).

Murnauers Bach Flowers

Ще одна англійська марка, яка заявляє про свою відданість оригінальної ідеї доктора Едварда Баха, але при цьому активно експериментує з формою. В асортименті Murnauers Bach Flowers (Великобританія) ви знайдете як поодинокі 38 крапель Баха, так і кілька мікс-колекцій як на основі бренді, який є класичним елементом складу квітів Баха, так і без нього.

Виробник квітів Баха Bachbluten

У квіткових есенціях без бренді, спирт замінюється високоякісним розсолом, який, за твердженням керівництва компанії, не знижує їх ефективність у порівнянні з застосуванням традиційних квіткових есенцій Баха на основі алкоголю. Такий хід дозволяє залучити до флоротерапии тих, кому не прийнятний алкоголь навіть у дуже скромній кількості (наприклад, відкидання алкоголю з принципових міркувань, релігії або ідеології).

Але на цьому Murnauers Bach Flowers не зупинилася та пішла ще далі. Крім випуску безалкогольних квітів Баха, глобулінів і крему на квітах, компанія випустила на ринок... жувальну гумку та цукерки-льодяники з квітами Баха. Цукерки і жуйка не містять цукор.

Lemon Pharma

Lemon Pharma — перша в нашому огляді компанія-виробник квітів Баха не з Англії. Про компанію Lemon Pharma відомо небагато. Це досить молода німецька компанія, яка зайнялася виробництвом крапель Баха в 2003 році. Реалізує есенції по всій Європі виключно через аптеки та інтернет-магазини.

Лого Lemon Pharma (Germany)

Цей виробник з Німеччини, поставив перед собою мету зберегти природну силу і оригінальність органічного якості квітів, рослин і чагарників, що використовуються в есенціях Баха. Компанія заявляє, що їй вдалося подолати розрив між традиціями та інноваціями, між натуральної медициною і сучасними, зручними у використанні продуктами.

Lemon Pharma пропонує індивідуальні номерні есенції, оригінальні мікс-колекції, так і інноваційні функціональні продукти Квітів Баха. Наприклад, в асортименті Lemon Pharma ви знайдете льодяники (pastilles) кольорів Баха з вітаміном B6 і різноманітними смаками: імбиру, апельсина, аличі і, звичайно, лимона.

Edis (Sunasar AG)

Швейцарська сімейна компанія Sunasar AG випускає дві продуктові лінії квітів Баха: Edis і Edis Pets. Є одним з провідних виробників квіткових коштів Баха в Європі, і єдиним в Швейцарії.

Квіти Баха Edis від Sunasar AG

Всі рослини компанія вирощує самостійно в красивому саду з трав і квітів, який багато років ця сім'я створювала на крутому схилі Рамерсберге (Ramersberg), кантона Обвальден (Obwalden, Switzerland). Зібрані вручну, ці органічні квіти Баха складають основу ліній Edis і Edis Pets. Лінія Edis Pets Bach призначена для тварин (собак, коней і кішок).

В асортименті компанії краплі Баха у флаконах, глобуліни і цукерки. Є власні тематичні колекції у краплях. Квіти Баха від Sunasar AG не містять алкоголь. Квіти Bach від Sunasar сертифіковані за швейцарським та європейським органічним стандартам Bio.Inspecta zertifiziert і Bio Suisse.

GUNA S. p.a

І нарешті, Італійський Національний лідер додаткової медицини GUNA S. p.a (Мілан). Виробництвом квітів Баха GUNA займається з перших днів заснування (1983). За цей час компанія накопичила великий досвід роботи по квітам Баха, провела безліч досліджень і тест-панелей.

Краплі квіти Баха GUNA Bach Flowers (Італія)

Як і інші світові виробники квітів Баха, GUNA заявляє про свою прихильність оригінальною рецептурою Едварда Баха і також займається новаціями. Проте, компанія йде далі простого зміни форми продукту.

У компанії є крем на квітах Баха, але цукерки, жуйки або глобуліни на квітах Баха GUNA випускати не стала, а замість цього зосередилася на суттєвому збільшенні біохімічному проникненні фізіологічних есенцій. Завдяки технології WHITE Holographic Bioresonance, Компанія дійсно зробила ривок у майбутнє квітів Баха — GUNA перша в світі запропонувала виробництво квітів Баха на супер-когерентної біоінформаційної воді.

Квіти Баха на супер-когерентної воді

Вода є ключовою складовою організму людини (99% від кількості молекул і 60-70% ваги). Але наша внутрішня вода відрізняється від тієї, якої ми втамовуємо спрагу. У всіх живих істотах, яка контактує з біологічними тканинами вода має специфічну високоорганізовану молекулярну структуру, що робить її можливою для життєвих процесів.

Вона структурована характерним, організованим і послідовним чином, ґрунтуючись на конкретних частотах, випромінюваних самою живою матерією. Ця своєрідна біологічна організація води, називається когерентної, що вказує на її зв'язність або навіть супер-зв'язність. Така вода відчуває вплив біологічних поверхонь і має високоорганізовану структуру.

Як організувати таку структуру води, щоб значно підвищити ефективність з точки зору метаболізму і біохімії живих систем, сьогодні вивчають багато дослідників, наприклад, Montagnier, Del Giudice, Міхальський, Vitiello та ін.

З одним з них, Alberto Міхальський, дослідником з Мілана (Італія), автором голографічного біорезонансного методу WHITE і домовилася про співпрацю по квітам Баха GUNA S. p.a (Мілан, Італія). Супер-зв'язковий воду робить процес фотосинтезу, який передбачає вплив на воду променями світла, що випромінюється з допомогою спеціальних оптичних фільтрів. Це дозволяє модулювати нові лікарські засоби, які більш ефективно просувають свої активні інгредієнти, оскільки вони ближче до реальної електромагнітної функціональності нашого тіла.

На фотографії А (нижче), ви бачите як звичайна вода створює регулярний і єдиний «вихор». На фотографія води після фотосинтезу за технологією WHITE. Вона являє собою найбільш організовану по спіралі фрактальну динаміку у вихорі. Це явище пов'язано з більш низькою в'язкістю в наслідок супер-когерентності.

Квіти Баха від GUNA виробляються на супер-когерентної воді

Зверніть увагу, що молекули води одного і того ж хімічного складу, можуть знаходитися в двох різних фазах:

  • бути організовані структури, що характеризуються загальним коливальним ритмом, відомим як когерентний домен (CD). Когерентні домени знаходяться в резонансі з електромагнітними полями певних частот;
  • або вільно розташовуватися серед когерентних доменів.

Вода живих систем — супер-когерентна, тобто має простору організацію і загальний коливальний ритм серед когерентних доменів (когерентність між CD). На рисунку виділено червоним.

Докладніше про супер-когерентної воді див. тут.

Інші особливості квітів Баха від GUNA

  • Висока якість крапель.
  • Рослини зібрані з оригінальних місць доктора Баха у Великобританії.
  • Сертифікат Британської асоціації виробників квіткових екстрактів (BAFEP).
  • Виготовлена строго за традиційним методом доктора Едварда Баха (1886-1937), його оригінальним інструкціям і рекомендаціям.
  • У складі органічний коньяк.

Асортимент кольорів Баха від GUNA

Висновок

Не знаєте яку вибрати марку? Послухайте, що говорить про цю дилеме Центр Баха в Маунт-Верноні (Англія).

«В даний час існує багато компаній, які виробляють 38 есенцій Баха. Кожне правильно приготоване засіб буде працювати так само добре, як і будь-яке інше. Наша порада — вибрати бренд, якому ви довіряєте».

Рекомендації Центру Баха (Англія) за вибором марки квітів Баха

В наш огляд, ми включили тільки всесвітньо відомі марки квітів Баха, залишаючи осторонь десятки невеликих виробництв. Можуть дати якість Bach Remedy, як наприклад цей виробник р. з Києва (Україна), вирішувати вам.

Квіти Баха виробництва Україна

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner