Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Квіти Баха на супер-когерентної біоінформаційної воді (WHITE метод). Що це за вода, навіщо потрібна?

Квіти Баха на супер-когерентної біоінформаційної воді (WHITE метод). Що це за вода, навіщо потрібна?

Головний компонент Квітів Баха — сутності диких польових квітів. Але згідно з рецептом лікаря Баха, їх велику частину займає джерельна вода, призначення якої — забезпечити доставку квіткових сутностей в організмі.

Проте, останні дослідження в області води показали, що присутня в організмі біологічна вода, значно відрізняється від тієї, що ми п'ємо протягом дня. Зважені у воді біомолекули, більш охоче вступають у взаємодію, якщо вода має когерентними електродинамічними коливаннями. Саме на такий біологічно активної воді і виготовляє GUNA (Італія) квіти Баха.

Новий погляд на воду
Суперкогерентная вода
Наші нові можливості
Біорезонансний метод WHITE
Квіти Баха на суперкогерентной воді
Інтерв'ю з A. Tedeschi
Посилання

Новий погляд на воду

Чому з космосу наша планета Земля блакитна? Тому що вода! Якщо ми заглянемо у свій внутрішній світ, ми також побачимо, що серед всіх компонентів живого організму, вода займає 60 ÷ 80% маси і більше 99% молярної концентрації. Так, ми повинні віддавати собі звіт, наскільки великі фізичні наслідки переважання води!

У минулому, наукове співтовариство розглядало воду живих систем лише у вигляді розчинника, в якому відбуваються біохімічні реакції. Але сьогодні, розглядати біологічну динаміку живих організмів виключно як ряд хімічних реакцій, буде великою помилкою.

Будучи основним компонентом живої матерії, рідка вода являє собою не спільнота незалежних молекул, а узгоджений ансамбль фазокоррелированных молекул, які знаходяться в гармонії з електромагнітним (em) полем, захопленим в ансамблі. А це вже не хімія, а фізика.

Відмінності звичайної і когерентної води

Це фізичне поле і взаимосвязный потенціал, і визначають взаємодію між зваженими у воді біомолекулами. Когерентна (зв'язкова) вода, коливається з певною частотою, всі молекули, здатні резонувати з цією частотою, притягуються і стають здатними до хімічної взаємодії. [ 1 ] У цій динаміці фаза когерентних полів відіграє важливу роль. [ 2 ]

Відповідно до квантової електродинаміки, рідка вода являє собою двофазну систему, в якій одна з фаз знаходиться в когерентному стані, де всі молекули мають фазову кореляцію, тоді як інша складається з некорельованих молекул в газоподібному стані.

Суперкогерентная вода

Ймовірно, вся біологічна вода являє собою міжфазну воду, яка майже повністю є узгодженою (coherent, — когерентної). Причому, вода складається узгоджених кластерів-доменів [ 3 ], а ці кластери є узгодженими відносно один одного. Тому можна сказати, що зазвичай зазвичай біологічна вода є понад-когерентної.

На фото нижче: А — вихор звичайної води, породжені виром 1000 lt; і фото B — вода піддалася впливу WHITE-світла. Ви можете бачити по-різному організовані спіралі по фрактальної динаміці. Це явище пов'язано з більш низькою в'язкістю води, викликаної суперкогерентностью води. Нижче фото A і B, ви можете побачити і порівняти між собою когерентні кластери відносно один одного.

Фото і схема відмінностей звичайної води і когерентної

Цікаві експериментальні дані [ 4 ], які показують, що мабуть вода всередині клітин знаходиться в склоподібному стані. А це означає, що вона повністю когерентна, приклад, вода при низькій температурі (T <220 K) [ 5 ].

Подальше пояснення може здатися дещо складною, але ми спробуємо спростити.

Водні доменів когерентності, здатні накопичувати велику кількість енергії [ 6, 7 ], яку збирають з навколишнього середовища. Іншими словами, вони здатні перетворювати n квантів, що мають частоту ν, в один квант частоти n ν. Це відбувається, так як час життя когерентних збуджених рівнів когерентних доменів дуже велика [ 8 ], так що багато створювані зовнішнім шумом порушення, можуть накопичуватися в доменах, викликаючи високі і більш високі когерентні збудження.

Тому, починаючи з дуже низькочастотного шуму, можна [ 6 ] створювати порушення високої енергії, здатні резонувати з електронними ступенями свободи молекул, активуючи їх хімічно.

Таким чином, в певний момент часу когерентна вода коливається з певною частотою, і всі здатні резонувати з цією частотою молекули притягуються і стають здатними до хімічної взаємодії.

Вихід енергії хімічної реакції приймається когерентними доменами, які, отже змінюють їх частоту, стаючи здатним залучати нові молекули. Перенесення електрона від когерентних кластерів до биомолекулам, відіграє важливу роль у цій біохімічної схемою. [ 9 ]

Узгодженість води, дійсно відіграє активну роль у забезпеченні потоку енергії та інформації в різноманітних молекулярних системах. До речі, з цієї праці стає зрозумілим, яку важливу роль відіграє бікарбонат-іон (HCO3-), ванні процедури яким так корисні для здоров'я (Термальні SPA).

Тепер ви знаєте що стоїть за термінами: когерентна вода, біоінформаційна вода, біоенергетична вода, структурована вода, Exclusion Zone Water (EZ-вода), фазированная вода, четверта фаза води, рідинно-кристалічна вода, пам'ять води, жива вода та ін

До речі, як виглядає пам'ять води на прикладі Квітів Баха, переконливо показано в цьому короткому відео.

Наші можливості

Краще розуміння раніше невідомого

Фізика когерентних (зв'язаних) систем, припускає відкриття нових горизонтів для медицини. По-перше, вони приводять нас на новий щабель розуміння інтеграції між матерією та інформацією.

Так, відкриваються деякі особливості динаміки організмів людини, про яких повідомляють психотерапія, холістична та східна медицина, магнітотерапія, мікрохвильове випромінювання низької інтенсивності і т. д. Якщо раніше ми задовольнялися туманними поясненнями, то тепер їх аналіз у контексті когерентних систем, може отримати наукове пояснення. [ 1 ]

Наприклад, є роботи, в яких розглядаються теоретичні моделі того, як порушена динаміка когерентності може призвести до раку, пропонуються нові гіпотези, засновані на квантовій електродинамічної теорії когерентності. [ 10 ] Ми все ще перебуваємо в початковій фази експерименту, ми тільки відкриваємо нові поля, але все ж, ми вже не на початку шляху.

Кращі ліки

А по-друге, виробництво суперкогерентной води дозволяє створювати більш ефективні ліки (причому як гомеопатичні, так і фармакологічні), знизити їх дозування, токсичність, і підвищити їхня синергічна взаємодія.

Так, вже сьогодні, GUNA S. p.a (Італія) виробляє Квіти Баха і унікальний заспокійливий крем для тіла, обличчя і рук Resource Beauty на суперкогерентной воді (голографічний біорезонансний метод WHITE).

Наявність у їх складі суперкогерентной води, дозволяє більш якісно транспортувати терапевтичні інгредієнти з їх складу, і, отже, створювати більш ефективні ліки, які максимально підходять до електромагнітної функціональності нашого організму.

«Глибоке розуміння біологічної води, дасть нам інструменти для перетворення матеріалів та їх вібрацій. Це призведе до біологічної музиці». Еміліо Дель Джудице

Біорезонансний метод WHITE

Як створюється суперкогерентная вода

Біорезонансний метод білого світла (WHITE-метод), заснований на принципах електродинамічної когерентності. Використовує передавальну пластину для виробництва изотерапевтических когерентних водних коштів і гелів на основі резонансу і світла, які випромінюють когерентні коливання, «отпечативая» когерентний слід на цікавить вас об'єкт, персони, або навіть звуці.

Біорезонансний голографічний метод WHITE

Технологія WHITE використовує матеріали, які були проінформовані певними електромагнітними полями, що генеруються світлом, що проходить через біологічні рослинні фільтри, що характеризуються високим біорізноманіттям та біологічною активністю, що узгоджується з емісією біофотонів [ 11 ]. У свою чергу, ці матеріали повідомляють інформацію рідкого елементу, таким чином виходить суперкогерентная вода [ 12, 13, 14 ].

Текучість рідини визначає динамічна в'язкість. Подивіться наскільки висока динамічна в'язкість Квітів Баха, отримана завдяки технології WHITE, і виміряна за допомогою ротаційного віскозиметра. [ 14 ]

Динамічна в'язкість квіткових коштів Баха з WHITE-фільтром

Квіти Баха на суперкогерентной воді

Національний лідер низкодозовой і додаткової медицини Італії, Компанія GUNA S. p.a, черговий раз підтверджуючи видрукуваний девіз «Передова Терапія», вперше в світі запропонувала знамениті краплі Баха на супер-когерентної воді (WHITE-метод). Ніхто з інших виробників Квітів Баха не робить це.

\ _ (ツ) _ /

При додаванні інформованої фільтра з частотами 38 кольорів Баха, з допомогою технології WHITE виходить особливий резонанс цих 38 есенцій, що робить їх рідину більш сприйнятливою і посилюється по відношенню до інформації цих материнських сутностей.

Guna Bach Flowers і Resource Remedy — це унікальні засоби, створені з рівнем концентрації материнських сутностей у відповідності з оригінальним методом доктора Баха, з допомогою розчину органічного бренді і супер-когерентної води, отриманої методом WHITE:

  • дуже резонансні з живими системами, оскільки мають характеристики аналогічні характеристикам біологічної води і,
  • дуже резонансний з материнськими сутностями 38 Кольорів Баха, ще більше посилює їх інформацію [ 8 ].

Інтерв'ю з Альберто Тедескі (Мілан, Італія)

Одним з тих, хто багато років наполегливо займається питаннями узгодженості води, є незалежний дослідник з Мілана, Альберто Тедескі (Alberto Tedeschi). Він запропонував технологію променів світла, що дозволяє зробити воду суперсвязной, що володіє тими ж характеристиками, що і вода, що присутня в живих системах. Саме його метод WHITE використовує GUNA S. p.a в приготуванні крапель Баха і унікального захисного крему Resource Beauty.

В одному ролику I-Cosmetolog перевів 2 невеликих інтерв'ю з А. Тедескі (05:47).

Вибрані місця з інтерв'ю A. Міхальський

Мене звуть Альберто Тедескі. Я займаюся науковим вивченням динаміки когерентної чи зв'язної води в живому організмі. Її стан значно відрізняється від тієї води, яку ми звикли пити. Насамперед вона відрізняється своєю організованістю. Життя — вода тільки тому, що вона відчуває вплив біологічних поверхонь і має високоорганізовану структуру. З-за цієї структури, ми її називаємо когерентної, тобто зв'язковий водою, і навіть суперсвязной.

Розуміння послідовної структури води в біології дозволяє краще зрозуміти Світ біології у багатьох її аспектах, від здоров'я до аспектів фундаментальної фізики в біології. Так що з цієї нової точки зору, ми можемо говорити про нову медицину, її дотиків з фізикою.

І отже, вивчення властивостей узгодженості когерентної води, відкривають нові перспективи для штучної організації структурованої води, більш близькою до біологічної воді. Це дозволяє модулювати нові лікарські засоби для подальшого просування їх активних інгредієнтів, і, отже, створювати більш ефективні ліки, які найбільш наближені до реальної електромагнітної функціональності нашого тіла.

За допомогою організації цієї води, ми можемо значно підвищити ефективність з точки зору метаболізму і біохімії живих систем. Тому ми працюємо над специфічними питаннями використання квантового сигнального фідера.

Так, система білий голографічний резонанс (WHITE Holographic Bioresonance), використовує процеси фотосинтезу і вводить сигнал пучком світла, на дві пластини, які можуть бути зі скла або пластику. Ви можете передати біологічний інформаційний сигнал через воду, з допомогою рецепторного кільця, світло відправить сигнал об'єкту. Так ви можете відправити цей сигнал людям, об'єктам, або отримувати звукові ефекти.

Ми зробили ряд публікацій з цього ефекту. Також ми отримали хороші результати по стволовим клітинам, звертаючи назад їх старіння, просто застосовуючи сигнали через фотопластини та лінзи WHITE.

Наприклад, ми опублікували роботу, де ми обробляли суперкогерентной водою області шкіри хворих, уражених псоріазом. З допомогою цієї техніки, шкіра краще брала хіміко-фармакологічні речовини, терапія проходила успішніше. (При псоріазі, ми рекомендуємо крем Ovix)

Це дійсно новий, інноваційний спосіб мислення, так як ви не маєте тут справу з молекулами, і їх визначальної ролі, як в гомеопатії, так і фармакологічної медицині. Тут ви маєте справу з принципом біологічних процесів, де головна роль належить організації води.

Я з оптимізмом дивлюся в майбутнє. Це будуть ліки, які полегшують органам «спілкування» один з одним і з зовнішнім середовищем. Це може збільшити тривалість життя, дати більше здорових і благополучних днів людині і людству. Я впевнений в цьому.

Посилання

1. Ennio Del Giudice, P Stefanini, Alberto Міхальський, Giuseppe Vitiello. The interplay of biomolecules and water at the origin of the active behavior of living organisms. Journal of Physics Conference Series 329(1):012001 · December 2011. Посилання

2. Montagnier L., Aissa J., Ferris S., Montagnier J.-L., Lavallee C., 2009, Interdiscip. Sci. Comput. Life Sci.,1, 81.

3. Del Giudice E., Tedeschi A., 2009, Electromagn. Товарbiol. Med., 28, 46.

4. Trepat X., Deng L., An S. S., Navajas D., Tschumperlin D. J., Gerthoffer W. T., Butler J. P., Fredberg J. J., 2007, Nature, 447, 592

5. Buzzacchi M., Del Giudice E., Preparata G., 2002, Int. J. Mod. Phys. B, 16, 3771

6. Del Giudice E., Spinetti P. R., Tedeschi A., 2010, Water, 2, 566

7. Trepat X., Deng L., An S. S., Navajas D., Tschumperlin D. J., Gerthoffer W. T., Butler J. P., Fredberg, J. J, 2007, Nature, 447, 592

8. Del Giudice E., Preparata G., 1998, A new QED picture of water: Understanding a few fascinating phenomena, in Sassaroli E., Srivastava Y., Swain J., Widom A., (Eds.) «Macroscopic Quantum Coherence», World Scientific, Singapore, New Jersey, London, 108

9. Voeikov V. L., Del Giudice E., 2009, WaterJournal.org, 1, 52

10. Matej Plankar, Ennio Del Giudice, Alberto Міхальський, Igor Jerman. The role of coherence systems in a view of cancer development. Rivista di biologia 105(2):15-46. January 2012 Посилання

11. Popp F. A. — About the Coherence of Biophotons, Macroscopic Quantum Coherence. Boston University and MIT, World Scientific, 1999.

12. Міхальський A. — Is the living dynamics able to change the properties of water?, Int. J. of Design & Nature and Ecodynamics. The Nature of Water, Vol. 5, No. 1 , pp. 60-67, 2010.

13. Elia V., Del Giudice E., Napoli E., Tedeschi A. - Prime evidenze sperimentali di trasferimento di «informazioni» передній acqua con l uso della tecnologia WHITE. La Medicina Biologica, gennaio-marzo 2008.

14. Del Giudice E., Tedeschi A. La vita come forma di organizzazione dell'acqua. La Medicina Biologica, ottobredicembre 2008.

15. Del Giudice E., Tedeschi A. — La respirazione dell'acqua come base della dinamica della vita. La Medicina Biologica, ottobre-dicembre 2009.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner