Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Нутрицевтики

Вітаємо всіх, хто цікавиться питаннями збалансованого раціону харчування. Доброго дня!

Щоб добре себе почувати, нам регулярно потрібен ряд харчових елементів, що враховують нашу фізіологічну особливість і поточний спосіб життя. У медицині це називається функціональним харчуванням.

Щоб на регулярній основі гарантовано отримувати ключові елементи в потрібній кількості, що сучасна медицина вважає відповідним потреби людини, раціон харчування доповнюють прийомом біодобавок. Так-так, тих самих Бадів, навколо яких так багато дискусій.

І поки багато ще не розуміють їх цінність, уряд Японії вважає функціональне харчування успішною альтернативою медикаментозної терапії, і визначає їх як «Продукти харчування спеціального оздоровчого використання» (FOSHU).

Важливість нутриентной підтримки розуміють і лікарі Європи. Познайомтеся з біологічно активними комплексами відомої в Європі, Англії та ще 30 країнах, італійської фармацевтичної Компанії GUNA S. p.a (Milan, Italy).

GUNA S. p.a — провідна Національна компанія Італії у виробництві додаткової, низкодозовой і біологічної медицини з часткою внутрішнього ринку в 25% і оборотом більше 61 мільйона євро в 2017 році. Відома своєю прихильністю до природних гомеопатичних засобів лікування (медицина низьких доз, ліків без побічних ефектів).

Ми, ТОВ Успішний Косметолог (Дніпро, Україна), ексклюзивно представляємо нутріцевтичні добавки GUNA S. p.a в Україні. Купуючи у нас, ви гарантовано отримуєте оригінальний продукт з перших рук. Опт і роздріб. Дякую що зайшли!

Сумніваєтеся в якості GUNA?

Ідеально поєднуючи традиції і сучасність, сильна наукова і виробнича база GUNA S. p.a, дозволяє використовувати самі передові наукові і технологічні прориви у виробництві ефективних медикаментів. Їх висока безпека та ефективність доведена численними клінічними тестами (див. опису добавок).

Виробнича лінія повністю автоматизована. Виробничий процес сертифікований GMP (Good Manufacturing Practic). Це найвищий стандарт в індустрії виробництва лікарських засобів у світі. Виробництво, контроль і зберігання продуктів здійснюються в приміщеннях з контрольованим забрудненням мікробіологічних частинок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner