Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Колекції GUNA Resource

Всі ми знаємо про класичних 38 Кольорах Баха. Але чи знаєте ви, що існує ще один, 39-тий квітка, тільки який не один, а колекція з декількох квітів. І таких не одна, а цілих п'ять. Представляємо Resource-Колекції, які доктор Бах називав «аварійними» або «рятувальниками».

Виконані за оригінальним рецептом і вихідних пропорціях доктора Едварда Баха (1886-1936) на високотехнологічному обладнанні Національної компанії Італії GUNA (Мілан) на біорезонансної супер-когерентної воді (методом WHITE) за стандартами менеджменту якості GMP.

Купуючи краплі Баха у нас, вам не доведеться гадати про те, якої якості і який свіжості ви отримаєте Продукт. Ми офіційний дистриб'ютор GUNA в Україні, а значить вам не доведеться& чекати кілька днів, коли товар від нас дійде до обраного вами посереднику, а потім до вас. З нами швидше і надійніше! Якщо ви не знайомі з квітами Баха, погортайте наші статті.

Особливості Квітів Баха від GUNA S. p.a (Італія)

Колекційні Квіти Баха Guna Resource приготовані Компанією Guna S. p.a (Італія) у вихідній концентрації за оригінальним методом доктора Едварда Баха. Мають наступні відмінності:

• Висока якість есенцій.

• Рослини зібрані з оригінальних місць доктора Баха у Великобританії.

• Є сертифікат Британської асоціації виробників квіткових екстрактів (BAFEP).

• Виготовлені строго за традиційним методом доктора Баха і оригінальним інструкцій.

• У складі органічний коньяк і біологічна суперкогерентная вода.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner