Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Квіти, які зцілюють нас. G. Penselin про взаємодію між видами рослин і квіткових есенціях Баха

Квіти, які зцілюють нас. G. Penselin про взаємодію між видами рослин і квіткових есенціях Баха

Виступ Гудрун Пенселин (Gudrun Penselin), канадського клінічного терапевта по травах, автора книг про квіткової терапії Едварда Баха на конференції TEDxWilmingtonWomen (2018 р.).

На російську мову переклад виконав I-Cosmetolog (ТОВ Успішний Косметолог). Ексклюзивно офіційно представляємо в Україні краплі Квітів Баха GUNA S. p.a (Італія). Виробляються за оригінальними рецептами в вихідній концентрації доктора Е. Баха (1886-1937) на високотехнологічному обладнанні з використанням біологічної води методом WHITE. Запрошуємо до співпраці дилерів в регіонах, тел. +380679037977

#

— Якщо рослини і квіти дають більше, ніж що-то до їжі, або красу, на яку можна подивитися?

На що могла б бути схожа наше життя, якби квіти могли допомагати нам долати емоційні проблеми, такі як, наприклад, посттравматичний стрес або боязнь публічних виступів? Як би це могло змінити на краще наше з вами життя?

Кожен з нас є невід'ємною частиною матерії життя, але багато хто з нас схильні бачити себе окремо від природи.

Рослини — живі істоти. Вони здатні навчатися і запам'ятовувати. Чи знаєте ви, що вони постійно спілкуються один з одним?

Для мене рослини дійсно чудо. Вони не тільки дають кисень і поглинає вуглекислий газ. Просто подумайте про деяких інших функціях рослин: вони очищають повітря від забруднюючих речовин, надають нам ліки і сировина для одягу, житла та ін

В останні роки з'явилося багато досліджень про те, як рослини спілкуються один з одним у своєму оточенні. Швейцарський біохімік Кіркленд (Kirkland), ідентифікував 2000 ароматичних сполук з 900 сімейств рослин.

Він встановив, що ці сполуки не тільки служать для зв'язку між рослинами, але і можуть впливати на наше благополуччя. Що цікаво, рослини також можуть отримувати і реагувати на інформацію від нас.

Мій перший особистий досвід спілкування з рослинами відбувся в 1990 році, коли я проходила навчання по травах. Я отримала глибокий досвід, який продемонстрував мені потужну зв'язок між людьми і рослинами.

Рано вранці я пішла на прогулянку з двома моїми інструкторами і одним з моїх однокурсників. Ми стояли перед Трояндою Госпел (Gospels) — густим вічнозеленим кущем з ароматними жовтими квітами.

Я спостерігала, як це рослина буквально рухалося до іншого учня, однак я відразу ж відмахнулася від цього спостереження, вважаючи це божевільним. У мене це виходило до тих пір, поки один з моїх інструкторів не сказав про це спостереженні вголос, він теж це помітив.

Я була схвильована і сповнена благоговіння, і з тих пір більшу частину свого життя я присвятила роботі з рослинами.

В Японії, традиційна практика усвідомленого занурення в природу є ключовим компонентом системи охорони здоров'я. Лікувальні сади є частиною багатьох лікарень, ця форма медицини відома як синрин-йоку, або японське мистецтво «лісових ванн».

Доктор Кінг Лі (Lee King), є найбільшим у світі спеціалістом з лісової медицині, його результати досліджень терапевтичного ефекту купання в лісі справді вражаючі.

Всього один день в лісі збільшує кількість природних клітин-кілерів в нашому організмі, в середньому на 40 відсотків, залишаючись на цьому рівні до 7 днів.

Природні лімфатичні клітини-кілери (NK-клітини) є важливим елементом нашої імунної системи, вони не тільки розпізнають і знищують віруси, але і ракові клітини.

Проведення часу на природі також знижує частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, зменшує вироблення гормонів стресу, депресію, стрес. Пацієнти швидше одужують і вимагають менше знеболюючих засобів.

Чи можливо, щоб рослини і квіти надавали виражений вплив на наше емоційне благополуччя, а також надавали засоби для зняття стресу і розслаблення?

Чому на весіллях ми несемо букети з квітами, даруємо коханим троянди або жовті квіти в знак дружби, і навіть робимо квіти невід'ємною частиною похорону?

Ви коли-небудь замислювалися, як квіти змушують вас відчувати себе, що створює цей ваша відповідь? Це колір? Може їх запах? А може бути, вони нагадують вам про особливий момент вашого життя?

Едвард Бах (1886-1937) був успішним лікарем з Англії на початку XIX століття. Вже в той час, завдяки своїм дослідженням, він виявив сильний взаємозв'язок між микробиомом в нашому кишечнику і хронічними захворюваннями (найцікавіше інтерв'ю на цю тему читайте і дивіться тут).

І не тільки це.

Він також зміг показати зв'язок між кишечником і нашою особистістю (кишково-мозкова вісь, як шосе сполучає кишечник і мозкову активність — прим. ред.).

Також він зрозумів, що наші думки і емоції передують нашим фізичним реакцій. Давайте трохи поміркуємо, що це насправді означає.

Радісний досвід викликає фізичну реакцію, таку як посмішка. Точно так само, коли ми турбуємося або нервуємо, ми можемо реагувати похмурим поглядом або метеликами в животі.

Невже важко зрозуміти, що більш глибокі, більш давні емоційні проблеми можуть призвести до фізичних дисбалансів та хвороб в організмі?

Якщо це так, то має сенс зцілювати наші емоції, для подолання фізичних проблем?

Бах визнав, що зцілення наших емоцій важливо для подолання фізичних хвороб, і що квіти можуть надати підтримку в подоланні обмежують нас емоцій. Мій особистий досвід підтверджує ці висновки.

Протягом багатьох років, один з моїх клієнтів жив з великим нещастям, тому що вона почувала себе відповідальною за смерть свого молодшого брата, незважаючи на те, що його смерть була нещасним випадком.

Вона почала приймати квітковий есенцію Зірка Віфлеєму (Star of Bethlehem), і через кілька днів почуття переслідування цією трагічною подією зникло, і життя, нарешті, повернулася до нормального життя. Збіг?

Краплі Баха Зірка Віфлеєму (GUNA, 10 мл)

Дозвольте мені побачити ваші руки, якщо у вас був травмує досвід у вашому житті, який все ще впливає на вас сьогодні. Вас чимало... Скажіть, хіба не було б чудово, якщо б у нас був доступ до чогось, що могло б потенційно допомогти вилікувати ці травми?

Все, що я знаю, це те, що за 30 років роботи з рослинами та квітами я знайшла достатньо доказів, які переконали мене, що квіти можуть допомогти нам зцілити наші емоційні проблеми, великі і маленькі.

Дозвольте мені навести кілька прикладів того, як ви можете ввести исцелительный потенціал кольорів у вашу повсякденне життя

Пам'ятайте про мою зустріч з Трояндою Госпел (Gospels). Студенту пояснили важливість визнання того, що рослини є живими істотами, і до них треба підходити з вдячністю і повагою.

Просто усвідомлення свого ставлення до рослин, є першим кроком до зцілення. Погуляйте в парку або в будь-якому іншому місці, де ростуть рослини. Знизьте крок, подивіться на те, що вас оточує. Використовуючи всі свої почуття, спробуйте відчути їх, а не тільки дивитися. Використовуйте для цього нюх, дотик. І послухайте звуки на вітрі. [Нахиляючись до квітки вухом] А... Так, дякую...

І смак. Пережовування листя Лимонного бальзаму (lemon balm) може краще ніж що-небудь інше підняти дух, ненав'язливо полегшити біль в травній системі і може розсіяти гнів. Квіткова есенція з рослиною Утесника (White Gorse) використовується для лікування депресії.

Чим більше ми свідомо взаємодіємо з нашим природним оточенням, тим легше ми можемо відчути тонку цілющу силу квітів.

Я закликаю вас вдихати запах троянд усвідомлюючи той факт, що рослини є живими істотами і знаходяться в постійному спілкуванні з нами. Пам'ятайте, що вони можуть підтримати нас на нашому шляху.

Скористайтеся цими знаннями і зробіть їх частиною вашого повсякденного життя. Адже квіти — це не єдине, що може цвісти.

[Оплески]

Спасибі.

#

Гудрун Пенселин (Gudrun Penselin) має ступінь магістра в галузі освіти і фізичної культури. Вона є клінічним терапевтом по травах, сертифікованим фахівцем з рефлексотерапії, фахівцем по квітам Баха, сертифікованим иридологом, склерологом і терапевтом за світла і кольору.

Веде успішну клінічну практику у Grande Prairie р. Альберта (Канада), проводить семінари в країні і за кордоном, є запрошеним гостем на радіо. Вона є автором відзначених нагородами книг «Цілюща духовність — практичне керівництво по розумінню і роботі з квітами Баха», і «Зцілення квітковими мандалу Баха». Вона є творцем Bach Flowers Unfolding (колода карт) і виконавчим продюсером навчального відеокурсу Herbal Pharmacy for Everyone.

Радість і пристрасть Гудрун — надихати інших в їх цілющі подорожі. Ця доповідь було дано на заході TEDx з використанням формату конференції TED, але незалежно організовано місцевим співтовариством.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner