Кошик
100 відгуків
площа Соборна 4, офіс 7, Дніпро, Україна
+380 (67) 903-79-77
I-Cosmetolog (ООО Успешный Косметолог, Украина)

Квіти Баха

Квіти Доктора Баха (GUNA, Італія)

Квіти Баха підтримують індивідуальний потенціал кожної людини, щоб він міг подолати негативні стани. Доктор Бах (1886-1937) вважав, що його есенції обраних польових квітів (органічного якості), можуть сприяти зміцненню психологічної сили та допомагати людям долати негативні почуття. Якщо хочете знати більше, погортайте наші статті по квітам Баха.

Представлені тут квіткові кошти Баха, містять тільки оригінальні квіти вирощені в Англії, і вироблені з відповідним рекомендаціям лікаря на супер-когерентної воді Компанією GUNA S. p.a (Італія). Ми, I-Cosmetolog, ексклюзивний дистриб'ютор квітів Баха GUNA в Україні.

Представляємо як індивідуальні 38 есенцій для різних цілей, так і спеціальні комбінації.

Квіти Баха – це есенції виготовлені з диких польових квітів, вивчених з 1920 по 1936 рік відомим бактеріологом, лікарем і патологом Едвардом Бахом (1886-1937).

Визнаючи роль мікробної теорії, дефектних органів або тканин, а також інших відомих і очевидних джерел хвороби, Бах розмірковував про те, чому дія патогена робить одну людину хворим, у той час як інший залишається здоровим.

Інтуїтивно визначаючи настрій того чи іншого квітки, він створив квіткові еліксири, які покликані лікувати емоційні переживання пацієнтів, які, на його думку, є основною причиною захворювання, про що він розповів у своїй книзі «Зціли себе» (1931).

Згідно доктор Е. Баху, правильно витягнуті компоненти з 38 диких квітів, допомагають підтримувати природну здатність організму до балансуванню і гармонізації різних особистих дисгармоній, сприяють усунення дискомфорту при зміні емоційних станів, допомагають людям контролювати і керувати своїми почуттями, дозволяючи отримати більше від життя.

Послухайте, що кажуть люди про квіткової терапії Едварда Баха, нижче на відеоролику.

Кожне засіб втілює одне особливий настрій, емоцію або емоційно-поведінкове стан. Можна приймати окремо 38 поодиноких квітів, або оригінальні колекції, які є міксом з декількох споріднених за емоційним зарядом рослин.

Прийміть вас цікавить емоцію, настрій або стан розуму, з краплею Баха. Вирішуйте тимчасові емоційні проблеми м'яко, без побічних ефектів синтетичних ліків. ツ

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner